Ukraine

Spotify підтримав Epic Games у судовій суперечці з Apple

Стрімінговий музичний сервіс Spotify підтримав Epic Games у суперечці з Apple. Це сталося після того, як компанія подала позов до суду штату Каліфорнія на корпорацію з Купертіно через вилучення гри Fortnite з App Store.

У Spotify також є низка претензій до Apple. Раніше шведська компанія подала власний позов проти Apple через монополізацію ринку iOS-додатків, тепер же вона приєдналася до компанії Epic Games, яка вирішила повстати проти монополії Apple.

Ми вітаємо рішення Epic Games виступити проти Apple і пролити додаткове світло на зловживання Apple своїм домінуючим становищем. Недобросовісна практика Apple занадто довго ставила конкурентів в невигідне становище,
– зазначив представник Spotify.

У Spotify додали, що недобросовісна практика Apple занадто довго ставила в невигідне становище конкурентів і споживачів.

Мова йде про комісійні відрахування і ціни на додатки в App Store. 13 серпня Epic Games оголосила про плани обійти комісію в App Store в 30% за рахунок впровадження системи прямих платежів. Після чого Apple видалила Fortnite зі свого магазину, зіславшись на порушення політики App Store.

Football news:

Godin will terminate his contract with Inter and move to Cagliari (Fabrizio Romano)
Wolverhampton made red and green uniforms to make the 12 Portuguese players at the club feel good. New level of care 🔴 🟢
Jose Mourinho: I have too many players at Tottenham. I don't like it
FIFA allowed players to change the national team if they played one official match other than the world Cup
Tiago is still in Liverpool: he came for a new challenge, and Klopp won't even have to sell anyone
Tiago on moving to Liverpool: I Want to win as many trophies as possible. I will give my heart to the field
Ex-agent of Levandovsky sued the player's company and demands about 9 million euros