Ukraine

Справа колишнього бранця Кремля Кольченка – суд заслухав трьох свідків (Відео)

Олександр Кольченко
Олександр Кольченко 5 канал

Сам підозрюваний не з'явився на суді через хворобу

У справі Олександра Кольченка допитали трьох свідків. Його звинувачують у хуліганстві під час мирної акції біля посольства Білорусі. Саме судове засідання тривало дві години. Сам Кольченко не з'явився до судової зали. На місці побували кореспонденти "5 каналу".

Підозрюваний на засіданні був відсутній, за словами його адвокатки Євгенії Закревської, через хворобу. Про те, що саме з ним сталося – вона не сказала.

Під час засідання допитували журналіста Стаса Юрченка. Саме його відеозапис з акції передавали в якості доказу під час засідання.

Поліцейські, яких викликали на засідання в якості свідків, розповідали, що саме сталося під посольством. 

Олександра Кольченко звинувачують в тому що він лаявся, нецензурно висловлювався і плював у правоохоронців.

Під час самого затримання, за словами поліцейських, Кольченко вже не чинив спротиву, не штовхав, не чинив опору до поліцейських.

"Сьогодні по справі допитали свідків, допитали фотографа, який засняв відео власне затримання і допитали двох працівників поліції, які підписали рапорт, на підставі яких було притягнуто до адміністративної відповідальності Олександра. Можу констатувати повну неузгодженість їхнів показів і невідповідність їх не рапортам, ні відео. Тому на  наступному засіданні будемо обговорювати", – сказала Закревська про засідання.

Нагадаємо, Олександра Кольченка – колишнього політв'язня – напередодні ввечері затримали під час мирної акції під посольством Білорусі. 

Акція під посольством Білорусі закінчилася сутичками та затриманнями учасників. Під стінами амбасади лунали гасла, палили фаєри та висловлювали підтримку білоруському народу. По тому – бійки, затримання та поліцейський відділок. 11 серпня Кольченка визнали винним і доручили відбути 40 годин громадських робіт.

Football news:

Pirlo about 1:1 with Verona: Juve do not need a slap in the face to Wake up and play intensely
Everton and Liverpool in the top 2 at the end of the round in the Premier League for the first time in 27 years
Arteta about 0:1 with Leicester: I Don't know why the hell our goal was canceled. It is difficult to create space when 10 people are sitting behind the ball line
Rodgers on 1-0 with Arsenal: Leicester deserved to win. Vardy is a world-class player
Juve without Ronaldo could not beat Verona and Crotone in Serie A
Vardy has scored 11 goals in 12 games against Arsenal in the Premier League. Only Rooney has more
15,000 Teddy bears were planted at the Heerenveen match as part of a campaign to fight cancer. Toys sold for 230 thousand euros