Ukraine

Справа MH17: Суд відмовив адвокатам у розслідуванні альтернативних сценаріїв катастрофи

MH17. Фото EPA-EFE

Один із суддів заявив, що адвокати обвинувачених затягнули з запитами

Cуд у справі збиття малазійського літака рейсу MH17 відхилив прохання адвокатів обвинувачених про надання їм додаткового часу для розслідування альтернативних сценаріїв причин катастрофи. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що в суді заявили про отримання багатьох запитів від сторони захисту на проведення додаткових розслідувань. Крім того, суддя  Гендрік Штейнхуйс вважає, що з деякими запитами адвокати затягнули, і їх можна було подати раніше.

"У захисту немає необмежених прав на те, щоб просити про додаткові розслідування. Суд повинен домогтися того, щоб розгляд справи проводився без затягування часу", – сказав Штейнхаус.

Також він додав, що сторона захисту не надала чіткого альтернативного сценарію розслідування, тоді як інформація про кілька інших можливих пояснень вже є частиною матеріалів справи.

Відомо, що суд заявив про бажання заслухати підозрюваного у справі Олега Пулатова і заявив, що не буде надсилати йому письмових запитань, як того вимагали його адвокати. За словами Штейнхауса, суд також хотів би почути інших підозрюваних – росіян Сергія Дубінського та Ігоря Гіркіна, а також українця Леоніда Харченка, які ніколи не співпрацювали з судом.

Нагадаємо, нещодавно під час чергового засідання суду у Нідерландах по справі збиття малайзійського літака рейсу МН17 над Донбасом, сталась бійка між потерпілою та адвокатом підозрюваного Олега Пулатова. Інцидент відбувся в туалеті під час перерви.

Football news:

Setien is demanding 4 million euros in compensation from Barca. Valverde's resignation cost the club 11 million
Two Cornell players tested positive for coronavirus after the match with Barca
Mbappe finished 1st on the Ligue 1 goalscoring list, scoring 13 goals in 17 appearances. He broke the streak of 4 games without goals
Holland has scored 27 goals in his first 28 Bundesliga appearances. He's the second person to do this
Sevilla are trying to sign Papa Gomez, Monchi is in talks. Atalanta wants to sell him to a club not from Italy
Holand has scored 14 goals in 13 Bundesliga games this season
Neymar is playing his 100th game for PSG. He has been at the club since 2017