Ukraine

США відновили санкції ООН проти Ірану і готові покарати інші країни

Санкції передбачають заборону на збагачення і переробку ядерних матеріалів в країні

США відновили передбачені ООН санкції проти Ірану і готові вживати заходів проти країн, які не вчинять так само.

Про це заявив глава Держдепу Майк Помпео, — пише "Інтерфакс"

"США очікують, що всі члени ООН в повному обсязі виконуватимуть свої обов'язки і імплементують ці заходи", — йдеться в його заяві.

Помпео нагадує, що антиіранські санкції ООН, крім ембарго на поставки озброєння, передбачають заборону на збагачення і переробку ядерних матеріалів в країні, випробування і розгортання на іранській території балістичних ракет, а також передачу іншими сторонами Ірану ядерних технологій і технологій для створення балістичних ракет

Глава Держдепу попереджає, що "якщо члени ООН не виконуватимуть зобов'язання щодо імплементації цих санкцій, то США готові використовувати наші національні органи влади, щоб подібні дії не залишилися без наслідків".

Держсекретар нагадав, що 30 днів тому США оголосили про запуск механізму відновлення санкцій ООН проти Ірану, так як вважають, що ця країна не виконувала зобов'язання, закріплені в її угоді по атому з "шісткою" міжнародних посередників.

Можливість відновлення санкцій дійсно міститься в угоді по іранському атому. На думку Вашингтона, США можуть повернути обмежувальні заходи, незважаючи на те, що в 2018 році за власним бажанням вийшли з угоди.

Відео Іран видав ордер на арешт Трампа

Заарештувати Дональда Трампа. Іран видав ордер на арешт американського президента, та мало того - попросив Інтерпол допомогти в затриманні. У Тегерані заявили, що Трамп та ще три десятки політичних і військових представників США взяли участь у вбивстві генерала Касема Сулеймані на початку року. В Ірані їх звинувачують "у вбивстві та тероризмі". І Дональда Трампа, який опинився на чолі списку, Тегеран обіцяє переслідувати навіть по завершенні президентської каденції.

Іран видав ордер на арешт Трампа

Football news:

Bale did not make a performance in his first three games for Tottenham. He hasn't scored since January
Father Courtois: Keylor Navas was not a good teammate. When he left for PSG, everything became easier
Ter Stegen trained in the General Barca group. He hasn't played since August
Vardy has scored 7 goals in his last 6 games, 5 goals from the penalty spot
Zlatan did not score 2 of the last 3 penalties. Milan forward hit the post in the match against Sparta
Benzema spoke to Vinicius about the words at half-time of the Champions League match. They settled the issue
Barca defender Araujo injured his biceps femur