Ukraine

США закликали Росію припинити окупацію Криму

Помпео наголосив, що Штати не визнають претензії Росії на суверенітет.

Припинити окупацію Криму Росію закликають Сполучені Штати. Держсекретар США Майк Помпео у своїй заяві наголосив, що Америка не визнає і ніколи не визнає претензії Росії на суверенітет над півостровом, йдеться у.

Помпео також нагадує, що російські окупанти продовжують порушувати права людини у Криму. Зокрема, за мирний спротив окупації до в’язниць потрапило вісім десятків людей, більшість з яких - кримські татари.

США закликають звільнити їх і нагадують, що санкції проти Росії збережуться до повного виконання Мінських домовленостей і повернення Криму Україні. 

Нагадаємо, нещодавно Росія потрапила під дію нових санкцій США. А перші обмеження були впроваджені ще 2014 року за незаконну анексію Кремлем українського півострова.

Плейлист 19 відео Санкції проти РФ

Російська федерація шостий рік живе під санкціями України, країн ЄС, США та Канади та інших через окупацію Криму та розв'язання війни на території Луганської та Донецької областей. Санкційний тиск щоразу посилюється через внесення нових прізвищ причетних до агресії проти України.

Санкції проти РФ