Ukraine

Стаховський: Якби дивився тільки російські ЗМІ, то подумав, що в Україні якісь фашисти

Перша ракетка України Сергій Стаховський розповів про інформаційну війну між Росією і Україною в країнах Західної Європи.

Перша ракетка України дав велике інтерв'ю "Радіо НВ".

"2014-2016 рр. конфлікту були дуже добре висвітлені в іноземних медіа – як в глобальному, так і в локальному сенсі. Але після почався спад, тому що люди звикли – почався десь новий конфлікт, якісь інші проблеми. Дуже важко підтримувати їх інтерес до конфлікту, який триває вже 6 років", – розповів Сергій.

Я можу сказати, ще до конфлікту Росія зробила гарний маркетинговий хід: в дуже багатьох готелях світу є "Перший канал" і "РТР". Коли ви намагаєтеся щось просунути, то російськомовна аудиторія, якщо і не та проросійська, то... Скажу по-іншому, якщо б у мене не було доступу ні до якої інофрмації, і я б дивився тільки російські канали, будучи українцем і сидячи в Будапешті, то думаю, що навіть я б зламався і подумав, що у нас тут якісь фашисти. 

Сергій Стаховський допомагає українській армії

Український тенісист Стаховський займається виноробством і запустив власну марку вина. 20 гривень з кожної проданої пляшки бренду Стаховського йдуть на допомогу армії.

Також 34-річний спортсмен жертвує у фонд частину зароблених грошей на турнірах.

Що відомо про Стаховського?


Перша ракетка України та лідер збірної України з тенісу. Киянин посідає 167 місце у рейтингу ATP. Переможець п'яти турнірів ATP Tour (4) та Challengers (1). Наразі Стаховський з родиною проживає в Будапешті (Угорщина).

Football news:

Mbappe got into PSG's yawn for the match with Atalanta in the Champions League
Guardiola again played against Madrid without strikers. Zidane did not find an answer
Gattuso on the match with Barca: Napoli will climb Everest
Lampard about the game with Bayern Munich: the History of the games, when everything changed. Chelsea needs to be trusted
Zinedine Zidane: I am the coach of Real Madrid until something extraordinary happens
Varan on relegation from the Champions League: This is my defeat. It is a shame for the partners
Guardiola on the conversation with Zidane: He congratulated me on La Liga and asked about my family. I hope one day we can have dinner and talk about everything