Ukraine

Стало відомо, про що говорили український президент та іспанський король

Стало відомо, про що говорили український президент та іспанський король

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з королем Іспанії Феліпе VI висловив сподівання на сприяння іспанської сторони у звільненні незаконно утримуваних в’язнів Кремля.

Про це інформує прес-служба глави держави.

«Президент України Петро Порошенко під час офіційного візиту до Королівства Іспанія зустрівся із королем Іспанії Феліпе VI. Петро Порошенко ознайомив короля Іспанії з розвитком ситуації в тимчасово окупованих Донбасі та Криму. Глава Української держави висловив сподівання на сприяння іспанської сторони у звільненні українських заручників та політичних в’язнів, які незаконно утримуються в Росії», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що президент України високо оцінив підтримку Іспанією суверенітету і територіальної цілісності нашої держави у протидії російській агресії. У свою чергу, Король Феліпе VI відзначив чітку позицію України на підтримку єдності Іспанії.

Співрозмовники також відзначили, що за понад 25 років з моменту встановлення дипломатичних відносин між Україною та Королівством Іспанія основними принципами, що характеризували двосторонню взаємодію, були дружба та взаємна повага.

Під час зустрічі окремо було відзначено вклад української громади у розвиток Іспанії, також було обговорено питання забезпечення прав та культурно-освітніх потреб понад 100-тисячної української громади, яка проживає в Іспанії.

Football news:

Lampard on 3-0 with Watford: a dry Win at home, three goals scored-Chelsea played very well
Pulisic on 3-0 with Watford: Chelsea needed this win. We are confident that we can get into the top 4
Rebic scored 9 goals for Milan in 11 Serie A matches
Mikel Arteta: getting Arsenal into the Champions League seemed impossible a few weeks ago
Бав Bayern won the gold double in Germany for the 13th time
Neuer provided an assist in the German Cup final with Bayer
Sarri about 4:1 with Torino: Juve had a false sense of security after a couple of goals