Ukraine
This article was added by the user Anna. TheWorldNews is not responsible for the content of the platform.

Стало відомо, скільки українців згодні вакцинувати дітей від COVID-19 – соцопитування

Вакцина, щеплення, діти
Вакцина, щеплення, діти Shutterstock

У ході дослідження з'ясовували також, як змінилось ставлення українців до вакцинації від COVID-19 протягом останнього року

Кожен п'ятий українець декларує, що готовий вийти на протест проти суворих карантинних обмежень, а майже кожен другий вважає правильним вакцинувати від COVID-19 дітей віком від 12 років. Такі результати соціологічного дослідження "Всеукраїнський омнібус", проведеного дослідницькою компанією Active Group у жовтні 2021 року.

Ставлення українців до вакцинування від коронавірусної хвороби дітей віком від 12 років є переважно позитивним:

Негативно ставляться до вакцинування дітей у віці від 12 років 38,3%:

Як свідчать результати дослідження, дві третини респондентів, не вийдуть на протест у випадку запровадження суворих карантинних обмежень у їх населеному пункті:

Декларує готовність протестувати проти обмежень кожен п'ятий українець:

Крім того, в ході дослідження було з'ясовано, як змінилось ставлення українців до вакцинації від COVID-19 протягом останнього року:

Повну презентацію із результатами дослідження можна завантажити за посиланням.

Дослідження проводилось компанією Active Group 20-24 жовтня 2021 року методом CATI (телефонні інтерв’ю за чітко структурованою анкетою за допомогою інтелектуальних систем). Географія: вся територія України за виключенням окупованих регіонів. Загалом опитано 1200 респондентів. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіоном України та типом населеного пункту (місто/село). Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,9%.

Як повідомляв 5.UA, із 23 вересня 2021 року всі регіони перейшли в "жовту" зону. В Україні до кінця року діє адаптивний карантин, країну поділили на зони. 

Нагадаємо, 13 вересня уряд України ухвалив зміни до постанови про карантинні норми в Україні. Згідно з новими правилами, обмеження "жовтої" зони карантини не торкнуться учасників (відвідувачів) і не менше 80% організаторів масових заходів, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв, спортзалів і басейнів, якщо в них будуть жовтий або зелений COVID-сертифікати, або чинний (72 години) результат ПЛР, або експрес-тестування.

Станом на 27 жовтня 2021 року в Україні зробили вже понад 16,2 млн щеплень від коронавірусу, понад 7 млн осіб отримали дві дози. Додамо, відстежувати, як просувається вакцинація, можна на Урядовому порталі онлайн.