Ukraine

Стара техніка знову в тренді: контуринг обличчя рум’янами

Усі звикли, що форму обличчя слід корегувати за допомогою бронзера та хайлайтера. Проте вміло приховати недоліки і підкреслити переваги вашої зовнішності можуть також рум’яна. Така б’юті-техніка була популярною у 80-х і поступово стає трендом сьогодні.

Контуринг обличчя рум’янами у 80-х робили такі популярні зірки, як співачки Шер, Деббі Гаррі та інші. Візажисти знову почали активно використовувати згаданий продукт для повноцінного контурингу, повідомляє Glamour.

Контуринг обличчя рум`янами

Рум’яна можна наносити не лише на "яблучка" щік. За допомогою продукту можна скорегувати своє кругле обличчя: застосувати на вилиці та скроні. Останнім часом багато візажистів почали експериментувати із б’юті-технікою створення макіяжу, яка була однією із тенденцій в індустрії краси у 80-х роках.

Контуринг обличчя рум’янами, якщо його зробити правильно, виглядає природним і сприяє візуальному омолодженню шкіри. Мінімалісти можуть зупинитися на нанесенні рум’ян на вилиці, але також варто спробувати застосувати їх для контурингу скронь, спинки носа, навколо очей.

Таким чином, використовуючи один косметичний продукт, можна зробити повноцінний мейк-ап.

Football news:

Massimiliano Allegri: Ronaldo is a top player in terms of mentality. He has a new goal every year
Borussia Dortmund presented a collection with Spongebob as part of a deal with Nickelodeon
Woodward on Manchester United and trophies: there is a lot of work Ahead to achieve the stability needed
Neuer - best goaltender in 2020, Alisson-2nd, Oblak-3rd (ESPN)
Liverpool are Interested in 21-year-old Leipzig defender Konate
Niko Kovac: I'm Waiting for Golovin to return. But it might be better to wait another week or two
Suarez's Italian language examiners were suspended for 8 months. An investigation is underway against the Director of Juve Paratici