Ukraine

Степанов сказав, скільки мають заробляти лікарі

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов переконаний, що заробітна плата українських лікарів повинна стартувати від 20 – 25 тисяч гривень.

За його словами, нинішній рівень заробітної плати українських лікарів є неприпустимий. Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів. 

Голова МОЗ переконаний, якщо ми хочемо мати професійних лікарів з гідними умовами праці, які якісно нас лікуватимуть, то необхідно збільшувати розмір їхньої зарплати.

З 1 вересня 2020 року в Україні планується збільшення зарплати медиків на 3 500 гривень. Однак, Степанов вважає, що цього недостатньо, тому на 2021 рік підвищення заробітної плати лікарям будуть закладені в тарифи на лікування.

"Я завжди вважав, що лікар, чи медична сестра, чи водій швидкої не можуть отримувати зарплату таку, яку вони отримують сьогодні. Це неприпустимо. Але ми зробили перший крок", – сказав міністр.

Кому і наскільки уряд хоче збільшити зарплату 

Football news:

Massimo Moratti: The owners of Inter have everything they need to bring Messi
Gagliardini on the match with Shakhtar: They are strong, but Inter is determined
The President of Atletico Madrid on the departure of the Champions League: Not our night. They were lucky to score twice, we have a good team
Defender Lyon Of Marsal: We are thinking about reaching the final of the Champions League. We have a great chance of winning
Willian: Arsenal is one of the biggest clubs in the world. I'm here to collect trophies
Rivaldo: Messi will meet with his successor, Lewandowski. Who will go to the semi-finals of the Champions League, the best in the world
Habib: In the final of the Champions League will play PSG and Manchester City