Ukraine

Стильний туалет: показали оригінальні варіанти дизайну

При оформленні туалет важливий не тільки підбір хорошого унітазу. Хоча й він має певні тенденції в моді. Підвісна модель виграє всі рейтинги популярності. Модель має легку форму і з ним простіше підтримувати чистоту. Підвісні унітази кріпляться до стійки, прихованої в стіні. Стінку, приховує каркас, можна спроектувати декількома різними способами:

На додаток до унітазу основним елементом туалетного обладнання є раковина. До неї варто підібрати декоративний кран та сифон.

Якщо є трохи більше місця, то можете поставити раковину з тумбою, яка не тільки забезпечить додаткове місце для зберігання, але і гарантовано прикрасить дизайн своїм зовнішнім виглядом.

Якщо зона туалету зовсім не надто маленька, варто подумати про наявність душа. Це відмінне рішення як гостьовій ванній і для багатодітних сімей. Просто пам'ятайте про те, щоб не захаращувати ванну кімнату і використовувати рішення, які не будуть обтяжувати проект. У цьому випадку ідеально підходить мінімалістському скління, а також лінійний слив.

Туалет з унітазом і біде - відмінне рішення, якщо у вас є трохи більше простору. Ви можете успішно розмістити в кімнаті додаткову сантехніку. Найчастіше це біде, хоча ви можете також вибрати пісуар.

У дизайні туалету важлива кожна деталь. Всі елементи повинні гармонізувати між собою, так як на невеликому метражі будь-які недоліки моментально кидаються в очі. Якщо ви не впевнені, що створите гармонійне ціле, вибирайте аксесуари з однієї колекції.

Не обов'язково облицьовувати стіни плиткою до самої стелі. Ви можете зробити це тільки наполовину, а решта стіни покрити обраним кольором, наприклад, темно-синім, зеленим або навіть чорним.

Альтернативою плитці є шпалери, фотошпалери, а також гарна штукатурка. Будь-який інтер'єр може бути оформлений зі смаком.

Туалетна кімната часто є найменшим приміщенням оселі. Тому зробити тут ремонт швидше та простіше - навіть власними руками. Якщо Ви зважились на яскраві зміни вбиральні, залишилось тільки обрати напрям дизайну.

Football news:

Atletico are in talks with Arsenal to buy out Torreira
Kulusevski scored with the sixth touch and the first shot for Juve-this is crucial in the debut victory of coach Pirlo
Real Madrid was the first in La Liga to release 4 players born in the 2000s
Messi says goodbye to Vidal: I always thought you were a phenomenon. Our paths will cross again
Zidane about 0:0 with Sociedad: Real Madrid lost two points. Overall, we played well
Real Madrid have lost points in 1 La Liga game in 5 of the last 8 seasons as Champions
Andrea Pirlo: I don't want to just copy someone's ideas, I have my own