Ukraine

Суд у справі МН17 визнав єдиною версією катастрофи ту, що пов’язана з РФ

Судді, які розглядають справу щодо катастрофи літака Malaysia Airlines рейсу MH17, що сталася в 2014 році, в середу відхилили прохання адвокатів захисту про надання їм додаткового часу для розслідування альтернативних версій і причин авіакатастрофи. Раніше слідчі з Нідерландів дійшли висновку, що літак збили російською ракетою.

Про це повідомляє Reuters.

Внаслідок катастрофи загинули 298 жертв, дві третини з них були родом з Нідерландів. Уряд країни покладає відповідальність на Москву. Росія заперечує причетність до катастрофи. У суді зазначили, що з боку захисту там отримували кілька запитів на проведення додаткових розслідувань. У той же час суддя додала, що деякі з них були подані із запізненням.

«У захисту немає необмежених прав на те, щоб просити про додаткові розслідування. Суд повинен домогтися того, щоб розгляд справи проводився без затягування часу», – заявив суддя.

Раніше міністерство оборони Росії і російський державний концерн «Алмаз-Антей» припускали, що літак могли збити з зенітно-ракетного комплексу Збройних сил України. Адвокат одного з обвинувачених в причетності до збивання – росіянина Олега Пулатова – просив суд розслідувати альтернативні версії катастрофи, але голова суддівської колегії Хендрік Стейнхейс клопотання відхилив.

Слухання у справі про катастрофу літака Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines проводить Гаазький суд. Серед обвинувачених в причетності до збивання літака і смерті 298 осіб – троє громадян Росії і один громадянин України.

Раніше Нідерланди відхилили пропозицію Москви про переслідування трьох росіян, підозрюваних у причетності до катастрофи рейса MH17 авіакомпанії Malaysia Airlines в 2014 році.

Іран поки не передав Україні ніяких документів, щодо даних про катастрофу літака МАУ над Тегераном. У МЗС розраховують на щирість і чесність з боку партнерського держави.

Полковник Головного розвідувального управління Росії Сергій Чебанов погоджував публікації пропагандистського проекту Bonanza media, присвяченого краху малазійського «Боїнга» рейсу MH17 на Донбасі, а також поїздку його співробітників на підконтрольну так звану «ЛНР» територію.

Football news:

Loko returned Shchigolev to the post of head of the academy. He worked in the RFU
Napoli gave Milik to Marseille on loan for 1.5 years with a mandatory buyout for 8+5 million euros
Liverpool have 34 points in 19 matches - the worst result since the 2015/16 season
Klopp on 0:1 with Burnley: A real punch in the face. Losing this match was not easy, but Liverpool could
Atletico leads Real Madrid by 7 points in La Liga and has a game to spare
Liverpool do not win 5 matches in the Premier League in a row. Klopp's team repeated the worst streak in 4 years
Liverpool's 68-game unbeaten run at home in the Premier League has ended