Ukraine

Суд у справі Петра Порошенка відклали до 1 липня

Петро Порошенко в суді
Петро Порошенко в суді Ірина Геращенко / Facebook

Офіційна причина – "рішення організаційні питання"

Засідання Печерського районного суду Києва про обрання запобіжного заходу п'ятому президенту України, лідеру партії "Європейська солідарність" Петру Порошенку – перенесли на 14-ту годину 1 липня.

Рішення про перенесення розгляду ухвалив одіозний слідчий суддя Сергій Вовк – "у зв'язку з організаційними питаннями, пов'язаними зі зміною клопотання прокуратури".

Сам Порошенко біля будівлі суду зазначив: "Вони намагалися дати нам хабара. Замінити арешт п'ятого президента України, сказали, що їм достатньо особистого зобов'язання. Але Порошенко хабарів не брав, не бере й брати не буде. Вони це роблять для того, щоб вилучити паспорт і не дати можливість отримати підтримку світу... Оголосили перерву до липня і втекли".

Під час засідання прокуратура змінила своє клопотання і просила обрати лідеру "ЄС" запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання – замість взяття під варту з можливістю внесення застави у 10 млн грн . Проте сторона захисту виступила проти нового клопотання прокуратури. Адвокат Ілля Новіков вказав, що нове клопотання може буде підставою, щоб відкласти засідання, чого захист не хоче.

Нагадаємо, раніше Порошенко повідомив, що проти нього порушили справу через Томос та створення ПЦУ.

Football news:

Ocampos did everything for the victory of Sevilla: first he scored, and then he put on a goalie's Jersey and in the 101st minute dragged the kick of the goalkeeper Eibar
Pizarro finished his career as a player. Werder's players cradled him in their arms after the match
Aitor Karanka: When Real Madrid wins, they always talk about the referees
Gendusa two weeks training with Arsenal according to the decision of Arteta. Londoners can sell it
Alexander Elagin: if you Want to live a man with a man, a woman with a woman-live! But don't involve children
Pizarro finished. He came to Werder 4 times and became a legend here
Lloris about the fight with Son: It's part of football. Sometimes this happens