Ukraine

Суд відпустив голову Чернівецької облради під 10 млн грн застави

Суд відпустив голову Чернівецької облради під 10 млн грн застави

Клопотання детектива НАБУ погодженого з прокурором САП суд задовольнив частково

slovoidilo.ua

Суд відпустив під 10 млн грн застави голову Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють у проханні та одержанні неправомірної вигоди. Таке рішення 13 лютого 2020 року ухвалив Вищий антикорупційний суд.

«Клопотання детектива НАБУ погодженого з прокурором САП задовольнити частково. Обрати щодо Івана Мунтяна запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 10 млн 5 тис. 520 грн», – оголосив слідчий суддя.

Також суд поклав на керівника облради наступні обов'язки: прибувати на першу вимогу; повідомляти про зміну місця проживання та/або робити; не відлучатися з місця проживання без дозволу; утримуватися від спілкування зі свідками та іншим підозрюваним; здати на зберігання закордонні паспорти і носити електронний браслет.

Як відомо, НАБУ і САП просили взяти Мунтяна під варту на 60 днів із альтернативою 15 млн грн застави. Захист заперечував проти задоволення клопотання і просив відпустили клієнта на поруки народних депутатів.

Нагадаємо, бізнесмена Кушніра суд відпустив під 5 млн грн застави.