Ukraine

Сума збитків внаслідок паводку у Рахівському районі становить понад 160 мільйонів гривень

Про це сьогодні, 21 липня, під час спілкування із журналістами повідомив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

За його словами, від паводку постраждали п'ять сіл у Рахівському районі - Ясіня, Лазещина, Чорна Тиса, Луги та Богдан. Проте, найбільших руйнувань зазнав присілок Стебний, що є частиною смт Ясіня.

Комісійні бригади, які працювали на Рахівщині вже кілька днів, попередньо оцінили збитки у 160 мільйонів гривень .

"Попередня сума збитків складає 160 мільйонів гривень. Це збитки як приватних домогосподарств, так і об'єктів комунальної власності. Ми дуже сподіваємося на підтримку Уряду для відшкодування збитків місцевим мешканцям", – сказав Анатолій Полосков.

Голова ОДА також уточнив, що наразі невідомо, якою буде сума, виділена Кабміном для компенсацій, оскільки у попередні роки Закарпатська область отримувала різні суми відшкодувань, зазвичай – значно менші, ніж реальні збитки.

"У 2020 році сума збитків внаслідок паводку на Закарпатті становила 169 мільйонів гривень, з державного бюджету область отримала 67 мільйонів. Як буде в цьому році - говорити поки зарано, ми дуже розраховуємо на допомогу Уряду", – підкреслив Анатолій Полосков.
Football news:

Erokhin proved himself as a real leader. Sergey Balakhnin, who was a member of the coaching staff of the Russian national team in 2015-2016, commented on the victory of Zenit over Rostov (4:2) in the RPL match
Tottenham are Interested in Adam Traore. Wolves want 45 million pounds
Naumov on the leadership of Loko: The built-up game allows you to do without even Krykhovyak
Milan is close to signing 16-year-old winger Parma Traore for 1 million euros
Herkus about Krykhovyak in Krasnodar: It is a great success to get such a player. He will prove himself brilliantly
Pochettino lost 23% of matches at PSG - the worst result under the Qataris
The more the fly spins in the web, the more entangled it becomes. Here is how Belarusian officials and coaches persuaded the athlete to go home