Ukraine

Суперкарантин в Ізраїлі. Влада готується ще більше посилити заходи

Не виключено, що пересування по дорогах буде дозволено тільки при наявності спеціального дозволу - Суперкарантин в Ізраїлі. Влада готується ще більше посилити заходи

Не виключено, що пересування по дорогах буде дозволено тільки при наявності спеціального дозволу

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу 22 вересня може скликати урядовий кабінет щодо боротьби з коронавірусом, на порядку денному якого стоятиме питання про посилення режиму ізоляції в країні.

Про це повідомляє видання vesty.co.il.

Зазначається, що прем’єр вже провів серію консультацій із зарубіжними експертами в області епідеміології з питання про посилення карантину.

У числі можливих додаткових обмежень до тих, які набули чинності 18 вересня, називається скорочення числа підприємств, яким можна працювати. Це робиться для того, щоб менше ізраїльтян під приводом поїздки на роботу покидали будинки.

Крім того, не виключено, що пересування по дорогах буде дозволено тільки при наявності спеціального дозволу. Ще один сценарій – це закриття ряду магазинів на ринках, які в даний час мають право на роботу.

Також, за інформацією ЗМІ, буде розглянуто питання щодо синагог.

«Можливі два варіанти: частина синагог буде закрита або ж усім заборонять проводити молитви. У другому випадку відправлення релігійних заходів буде дозволено виключно на відкритих просторах», – додає видання.

Нагадаємо, що Ізраїль введе війська в регіони, які увійшли у «червоні» карантинні зони.

Раніше повідомлялося, що Нетаньягу наполягає на введенні режиму ізоляції на два-три тижні з суворим дотриманням правил, а потім пропонує послаблювати їх в залежності від обстановки.

До слова, в Ізраїлі з 7 вересня у 40 містах через погіршення епідеміологічної ситуації запровадили комендантську годину.

Football news:

Barcelona are concerned about the shape of the Target. The club believes that he did not work enough on vacation
Laporte was supported by van Dyck: Sorry, bro. No joy, even though we are rivals
Lautaro Martinez: Messi is the best in the world. He is always one step ahead of the rest
The Atletico stadium was painted pink as part of the campaign to fight breast cancer
Frank Lampard: nothing comes easy in the Champions League. This is a great platform to learn new things
Ronaldo was not included in the Juve bid for the match against Dynamo Kyiv
Bruno on the role of captain: I didn't expect it. Tomorrow it's not about me, it's about the team. Everyone should be a leader