logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

"Свято без тата": в Чернівцях військові вручили подарунки дітям загиблих воїнів АТО (Відео)

Акція
Акція 5 канал

У наборах – солодощі, канцелярія та розвивальні ігри

"Свято без тата" – у Чернівцях провели акцію на підтримку дітей, чиї батьки загинули в російсько-українській війні. Дошкільнята та школярі отримали подарунки, кошти на які збирали у Польщі. Це пожертви не лише громадян України, а й місцевих благодійників.

Військові заходять до помешкання Марини Пелехатої. Гостей зустрічає жінка та 8-річний Вадим. Армійці принесли гостинці молодшому синові загиблого воїна.

"Це 3D ручка, вона у повітрі малює. Ось так", – радіє подарункові маленький Вадим.

40-річний десантник, старший прапорщик В'ячеслав Пелехатий загинув на початку бойових дій на Луганщині. Він підірвався на ворожій розтяжці. Героя посмертно відзначили орденом за мужність 3-го ступеня. Нині про нього нагадують світлини у кімнаті. Старший син В'ячеслава вирішив стати як і батько – воїном. 21-річний Максим навчається у військовому виші.

"Через рік випуск, офіцер, молодий лейтенант. Ми вдячні за увагу, але важко дітям важко", – каже дружина загиблого В'ячеслава Пелехатого Марина.

Акція
Акція
Акція 5 канал

Також військові оперативного командування Захід принесли солодощі і дітям загиблого військовослужбовця 24-ї бригади Сергія Побережника. З подарунками Макара та Марину зустрічали біля гімназії, де вони навчаються.

Сергія Побережника мобілізували у серпні 14-го року. А у жовтні 32-річний військовий теж підірвався на розтяжці поблизу Трьохізбенки.

"П'ять років без тата, жити навчились, маємо втіху з 2 дітей, досягнення у навчанні і з того і які вони діти. Не важливо, що саму у подарунку і не важливо наскільки він цінний матеріально. Для всіх хто долучився дякую", – розповідає дружина загиблого воїна Світлана.

Акція
Акція
Акція 5 канал

"Свято без тата" – таку акцію започаткували шість років тому військові ОК "Захід". Щороку передають дітям загиблих побратимів подарунки. У наборах – солодощі, канцелярія та розвивальні ігри. Їх укомплектовують волонтери. А гроші на святкові пакунки цього разу збирали у Польщі. Вдалося укомплектували 40 наборів.

Анатолій Никифоряк. Максим Шварцман, Чернівці, "5 канал"

Themes
ICO