Ukraine

Telegram – останній форпост антицензури в Білорусі: що на це каже Дуров

Після президентських виборів у Білорусі майже повністю відключили Інтернет. Влада сподівалася, що в такий спосіб протестувальники більше не матимуть можливості вільно спілкуватися. Втім останнім форпостом проти цензури залишився Telegram.

Про те, що Telegram залишився чи не останньою можливістю спілкування онлайн у Білорусі зауважили в соціальних мережах, пише 24 канал.

Там зазначили, що Павло Дуров створив месенджер Telegram після "вигнання" з Росії. Його похвалили за те, що "на відміну від зомбі Цукерберга", месенджер не може бути закритий диктаторами.

Сам російський програміст зазначив, що проти цензури в Білорусі включили всі інструменти, щоб Telegram міг залишатися доступним для більшості користувачів у цій країні.

Однак зв'язок все ще дуже нестабільний, оскільки Інтернет у цілій Білорусі час від часу відключається повністю,
– зазначив Павло Дуров.

Хоча через легку можливість блокування месенджерів Марка Цукерберга вже не раз критикували, він поки від відповіді утримується. Натомість своє занепокоєння висловив Генеральний директор Viber Джамел Агауа.

З учорашнього дня наша платформа заблокована в Білорусі. Наші користувачі не можуть спілкуватися зі своїми друзями і рідними, а ми навіть не можемо зв'язатися з нашими співробітниками через програму,
– бідкається Агауа.

Він також наголосив, що програма Viber лише дозволяє людям безперешкодно спілкуватися, де б вони не були. Мовляв, спілкування – це ключова життєва необхідність.

Очільник Viber також повідомив, що в компанії роблять все можливе для того, щоб платформа якомога швидше стала знову доступною для користувачів в Білорусі.

Коротко про проблеми з Інтернетом у Білорусі:

Football news:

Liverpool will pay 4.1 million pounds for Zhota out of 41 million in the first year. Today the midfielder will undergo a medical
Bayern have agreed a 4+1 contract with Ajax defender Dest
Will Juventus take a 10th consecutive League title? Three out of four of our Serie A specialists think not
Norwich refused to sell Barca defender Aarons for 20 million pounds
Aston Villa bought winger Lyon Traore for 17 + 2 million pounds
Genoa have leased Zappacosta from Chelsea and Piazza from Juve
A Lebanese football player has died after being shot in the head. It was held near the funeral where shots were fired in the air