Ukraine

Tesla відкликає ще понад 9,5 тисяч електрокарів через виявлені дефекти

Tesla Model Y Tesla Inc.

За попередніми даними, окремі елементи автівки можуть відокремитися під час руху

Компанія Tesla відкликає 9 537 електромобілів Model X та Model Y через дефекти з підвіскою та обшивкою даху. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що про проблеми з автівками заявила Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США. Йдеться про те, що в Model X 2016 року косметична обшивка даху спереду й ззаду могла бути приклеєна до автомобіля без попередньої ґрунтовки. В результаті один або два елементи машини можуть відокремитися під час руху.

Що стосується цьогорічної Model Y, то компанія Ілона Маска відкликає 401 автівку через проблеми з підвіскою електричних автомобілів.

Водночас у Tesla заявили, що до відкликання автівок не було зафіксовано жодного інциденту через зазначені проблеми. Там додали, що нещодавно дізналися про три ремонти автомобілів, у яких відокремився верхній важіль управління. Компанія пообіцяла перевірити всі електрокари й урегулювати проблеми в разі необхідності.

Відомо, що в жовтні компанія Tesla Ілона Маска вже відкликала 29 193 електрокарів моделей Model S та Model X через проблеми з підвіскою автомобілів.

Нагадаємо, нещодавно засновник компаній Tesla Inc. та SpaceX Ілон Маск посів друге місце в рейтингу найбагатших людей планети, випередивши засновника корпорації Microsoft Білла Гейтса. Статок Ілона Маска наразі оцінюється в 127,9 мільярда доларів.

Football news:

Bruno picked up 4 Player of the Month awards in 2020. Ronaldo, Henry and Lampard had the same number-but for a career in the Premier League
Lev - the best coach of the decade in the national teams, Deschamps-2nd, Shevchenko-17th (IFFHS)
Head of the Premier League: We ask players not to hug and change their behavior
Milan had rented the midfielder, Torino Meite until end of season with option to buy
Ramos played on painkillers with Athletic due to knee problems
Barcelona's presidential election is scheduled to take place on March 7
Sir Alex Ferguson: Fortunately, I was retired when I watched Liverpool play in the last two years