Ukraine

Тихановська прокоментувала реакцію режиму Лукашенка на протести біля дипустанов Білорусі в Україні

Лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська заявила, що реакція режиму Олександра Лукашенка на протести поблизу дипломатичних установ Білорусі в Україні подібна до реакції на дії інших європейських країн щодо Мінська. Про це опозиціонерка заявила в ексклюзиному інтерв'ю Радіо Свобода.

«(Діє) так, як і щодо інших держав, – висилає дипломатів, висилає послів. Це все для того, щоб дуже мало людей залишилося на землі, на місці подій, хто міг би висвітлювати ці події за кордон. Були вислані всі іноземні ЗМІ», – нагадує Тихановська.

Опозиціонерка наголосила, що українці для «дружній народ, можна сказати, братній», «і тепер, коли ми проходимо такий своєрідний етап нашої історії, ми чуємо тільки слова підтримки від українців».

«Ну, звісно, ми одне від одного нікуди не дінемося і діватися нікуди не хочемо. І будемо тільки в майбутньому з новим президентом підтримувати наші відносини», – наголосила Тихановська.

Фоторепортаж: під посольством Білорусі запалили свічки та лампадки
Фоторепортаж: під посольством Білорусі запалили свічки та лампадки
ФОТОГАЛЕРЕЯ:

Фоторепортаж: під посольством Білорусі запалили свічки та лампадки

Кілька десятків білорусів зібралися біля посольства Білорусі в Києві на акцію пам'яті Романа Бондаренка. Вони вигукували: «Вбивці» та «Трибунал»

Раніше сьогодні білоруське Міністерство закордонних справ повідомило, що викликало українського посла Ігоря Кизима і вручило йому ноту, «в якій білоруська сторона висловила рішучий протест у зв’язку з безперервною серією антибілоруських акцій» біля посольства Білорусі в Україні і зажадала «гарантувати на належному рівні безпеку дипломатичної місії відповідно до норм Віденської конвенції про дипломатичні зносини від 18 квітня 1961 року».

У Києві регулярно відбуваються акції на підтримку протестів у Білорусі, що тривають від серпня й основною вимогою яких є відставка Олександра Лукашенка.

Football news:

Werner has not scored in 11 games in the Premier League. He has 1 goal in his last 15 games for Chelsea
Manchester United are ready to offer 12 million euros for defender Lance Medina. In September, he was called up to the Argentina national team for the first time
Player Eibar Enric and defender Girona Luna were sentenced to 2 years in prison on probation for publishing a video of a threesome
Bayern will play Egypt's Al-Ahly or Qatar's Al-Duhail in the Club World Cup semi-finals
Villalibre about delaying time by Athletic: Barcelona is worth a billion euros, and we wanted to win the Super Cup at the cost of our lives
Andrea Pirlo: Juventus want to win a tenth league title. Now is a difficult moment, but the ambitions remain the same
Dynamo crossed the medical examination and Cyberpunk 2077: they decorated the hospital with graphics and stuffed everything with Easter eggs