Ukraine

ТКГ в Мінську погодила дату проведення обміну полоненими

Тристороння контактна група під час засідання в середу в режимі відеоконференції досягла домовленості про взаємне звільнення утримуваних осіб, який повинен відбутися не пізніше Великодня.

«Під час відеоконференції ТКГ було досягнуто принципових домовленостей щодо списків для взаємного звільнення утримуваних осіб, а також дати – не пізніше Великодня», – повідомила прес-служба Офісу президента України.

Як повідомлялося, Офіс омбудсмена підготував на обмін список із 115 осіб, які утримуються на тимчасово окупованих Росією територіях та у в’язницях на території власне РФ. Серед них – 86 кримських татар.

Раніше глава Офісу Президента України Андрій Єрмак у Мінську зустрівся із заступником глави Адміністрації Президента РФ Дмитром Козаком з приводу обміну полоненими. У МЗС України заявили, що у рамках наступного обміну заручниками, російська сторона повинна передати Україні близько 200 українських громадян. Наступний обмін завершить процес обміну «всіх на всіх».

Раніше представники терористичних угруповань «ДНР» і «ЛНР» оприлюднили списки людей для обміну з Україною.

Football news:

Flick about Holand: it is the first season, so it is too early to compare it with Levandovsky
Felix sprained a knee ligament in training. This is his 3rd injury of the season at Atletico
Ibrahimovic was injured in training. In Milan, they believe that he is out for a long time
Flick about Borussia: This is one of the best teams in Europe. I will be very happy if we play for zero
Barcelona trained in large groups, Real Madrid – in small ones, despite being allowed to go to the second stage of training
Klopp spoke to Werner via video link. They couldn't meet in person because of the virus
Gerrard on the break in Istanbul: Benitez came in and told: Traore in the shower, Hamann on the field. We've never played like this, but we have a plan