Ukraine

Трамп попередньо схвалив угоду щодо TikTok

Трамп попередньо схвалив угоду щодо TikTok
ByteDance, яка буде володіти 80% TikTok Global, на 40% належить американським інвестфондам, і, таким чином, з урахуванням часток Oracle і Walmart, TikTok Global буде контролюватися інвесторами з США. Фото: pexels.com

Американський президент Дональд Трамп заявив, що попередньо схвалив угоду між Oracle Corp., Walmart Inc. і ByteDance Ltd. зі створення нової компанії під назвою TikTok Global для запуску програми обміну відео в США.

Про це він повідомив американським журналістам, передає "Інтерфакс".

"Вона готується. Я дав попередню згоду. У нас повинна бути повна безпека", - сказав Трамп.

Як очікується, TikTok Global створить понад 25 тис. нових робочих місць у США та забезпечить податкові надходження на понад $5 млрд до бюджету країни.

В серпні Трамп зобов'язав американські компанії протягом 45 днів припинити операції з компанією-власником додатка ByteDance. Також президент США заявляв, що якщо до 15 вересня TikTok не буде проданий американської компанії - робота додатки в країні буде припинена. 24 серпня стало відомо, що TikTok оскаржив в суді указ Трампа.

ByteDance, яка є власником мережі TikTok, відмовилася продавати американський сегмент корпорації Microsoft. Покупцем стануть корпорації Oracle і Walmart, які придбають в цілому 20% TikTok Global.

ByteDance, яка буде володіти 80% TikTok Global, на 40% належить американським інвестфондам, і, таким чином, з урахуванням часток Oracle і Walmart, TikTok Global буде контролюватися інвесторами з США.

Зараз ви читаєте новину «Трамп попередньо схвалив угоду щодо TikTok». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

Andrea Pirlo: Messi is still on top. With such players, we must hope that they do not have the best day
The figures of Robert Lewandowski, which frightens not only the locomotive
Who will be the top scorer in the Champions League?
La Liga President on the departure of Ronaldo and Neymar: it is better to leave because of taxes than because of anything else
Kane and Son gave each other 29 assists in the Premier League. Only Lampard and Drogba (36) did it more often
Veron about Messi: Playing in Barca gives him discomfort
Mitryushkin on the move to Fortuna: Germany is a country of goalkeepers. I can learn a lot here