Ukraine

Трамп вдягнув захисну маску – вперше публічно за період пандемії: фото та відео

Вперше від початку пандемії COVID-19 президент США Дональд Трамп з'явився публічно у захисній масці. Це сталося 11 липня під час відвідин військового госпіталю делегацією Білого дому.

Дональд Трамп прилетів гелікоптером до Національного військово-медичного центру Волтера Ріда (розташований у передмісті Вашингтона). Про це розповіли в Associated Press.

У медцентрі Трамп зустрівся з пораненими військовослужбовцями та медпрацівниками, які доглядають за хворими на COVID-19 людьми.

Ще перед вильотом з Білого дому президент попередив журналістів: мовляв, їдемо до лікарні – отже, логічно буде вдягнути маску.

І дійсно, у масці Трампа побачили – у коридорах військово-медичного центру. Як пишуть американські ЗМІ, цей випадок – перший за весь час пандемії, коли президент США публічно та біля журналістів з'явився у захисній масці.

Трамп
Трамп
Трамп у масці в коридорах лікарні / Фото Associated Press

Досі Трамп категорично відмовлявся носити маску – на пресконференціях, під час мітингів та інших громадських заходів тощо. Його навіть звинувачували що через поганий приклад лідера і звичайні американці не носять маски.

А не носив Трамп маски, бо вважав, що так виглядатиме слабким. І свого конкурента демократа Байдена висміював, бо той якраз-таки маску носив.

Трамп у Масці: унікальні кадри від The Hill

Зауважимо, відомо, що Трамп раніше вдягав маску – під час приватної екскурсії на завод Ford у Мічигані. Але тоді він ходив у масці лише приватно, а перед виходом до ЗМІ зняв – бо "не хотів дарувати пресі задоволення бачити це".

Football news:

Marotta on the match with Bayer: I am very optimistic. Inter wants to win the Europa League
Manchester United are unhappy with the way Borussia was leading the negotiations for Sancho. The Germans did not want to communicate directly
Liverpool have announced the purchase of defender Tsimikas from Olympiakos
Bordeaux appointed ex-assistant Blanc Gasse as head coach
Sterling on the win over Real Madrid: Manchester City were incredibly hungry. We have the strength to succeed in the Champions League
Galliani about Pirlo in Juve: Andrea was laughing like a madman when I called to congratulate him
Villarreal will pay no more than 20 million euros for Valencia captain Parejo and midfielder Coquelin