Ukraine

Трамп заявив, що не хоче виводити США з НАТО і розповів про кібератаку на "фабрику тролів"

Президент США Дональд Трамп заявив, що не хоче виходу своєї країни з НАТО і розповів про проведення кібератаки проти російської "фабрики тролів".

Як повідомляє "Європейська правда", про це Трамп сказав в інтерв'ю The Washington Post.

"Ні, я не хочу виходити. Але я хочу, щоб вони (союзники НАТО - ред.) платили свою справедливу частку", - сказав Трамп.

Говорячи про свої зусилля по боротьбі з Росією, президент США також зазначив, що йому вдалося переконати членів НАТО збільшити свій внесок в трансатлантичний альянс.

"Я зібрав 140 мільярдів доларів у країн НАТО, довівши загальну суму до 400 мільярдів (протягом трьох років), і яка мета НАТО? Росія", - сказав він.

Трамп також вперше підтвердив, що у 2018 році США провели кібератаку на компанію "Агентство інтернет-досліджень", відому як "фабрика тролів".

На питання, чи почав він атаку, Трамп відповів: "Правильно".

Трамп сказав, що у 2016 році президент Барак Обама "знав до виборів, що Росія грає з цим. Або йому сказали. Так це чи ні, хто знає? І він нічого не сказав. І причина, по якій він нічого не сказав, полягала в тому, що він не хотів чіпати це, тому що він думав, що Хілларі Клінтон перемагає".

Трамп зазначив, що прийняв рішення про кібератаку на основі розвідувальних даних про втручання Росії у вибори США. "Подивіться, ми зупинили це", - сказав він.

У лютому 2019 року The Washington Post повідомила, що командування США в листопаді 2018 провело кібератаку проти "фабрики тролів". За даними видання, в результаті атаки офіс компанії виявився повністю відключений від інтернету. "Федеральне агентство новин", яке пов'язують з "фабрикою тролів" і російським бізнесменом Євгеном Пригожиним, підтвердило факт атаки.

Football news:

Manchester City wants to buy 5 more players this summer. The club is Interested in Lautaro and Felix
West ham midfielder Antonio is the best player in the Premier League in July. He scored 8 goals in 7 matches
Brih is scheduled for the Manchester City – Real Madrid match. Zweier will judge the Juventus-Lyon game
Fulham returned to the Premier League, earned 135 million pounds and destroyed the fairytale of Brentford. Everything was decided by the trick of the defender and a stupid mistake of the goalkeeper
Fabinho: this Liverpool will be remembered forever. The title in the Premier League is special, because we had to wait so long
Tuchel asked PSG to buy Alaba from Bayern. The player wanted to receive 20+ million euros a year
Messi-Casillas: you are an incredible goalkeeper. It was a beautiful rivalry that made you overcome yourself