Ukraine

Тренерка Луценко вперше розповіла про смерть близької людини

Тренерка Луценко вперше розповіла про смерть близької людини
Колишній партнер Аніти Луценко помер від раку. Фото: instagram.com/anitasporty

Фітнес-тренерка Аніта Луценко вперше розповіла про втрату колишнього партнера.

Вона розповіла в інтерв'ю Маші Єфросиніній про смерть чоловіка на ім'я Віталій. Луценко зустрічалася з ним. За місяць після розриву стосунків дізналася, що у чоловіка четверта стадія раку, передає ТСН.

"Я ніколи не розповідала про це. Це було 5 - 7 років тому. Коли ми знімали другий або третій сезон "Зважених", то одне з інтерв'ю, по-моєму, пішло в кадр, коли я сиджу в день, коли мені сказали, що людина, яку я кохала, померла. Я взагалі не зрозуміла, чому мене в цей день не звільнили. Були таймінги. На той момент це не зовсім вже був мій коханий чоловік. Ми розлучилися абсолютно класно, ну типу такі друзі. Це був адміністратор "Зважених та щасливих" Віталя. Він був мені суперпідтримкою на першому сезоні. Він завжди: "Ти найкрутіша, найприголомшливіша, ти найкраща тренерка". Знаєш, коли у тебе є на майданчику людина, яка з тобою просто завжди. Виявилося, приблизно за місяць після того як ми розлучилися, що у нього четверта стадія раку. Знаєш, коли молодий, красивий, і просто раз, і все", - розповіла Аніта Луценко.

Аніта спершу не повірила про рак у Віталія.

"Може, грає якось на публіку. Я себе, можливо, навіть картаю за це. Ми це могли обговорювати, але я не вірила в це. Потім ставало все гірше і гірше", - сказала вона.

Втрата колишнього коханого була важким періодом для знаменитості. Аніта багато плакала та зловживала вином.

Зараз вона у стосунком з чоловіком на ім'я Олександр, виховує 4-річну доньку Мію. Своє особисте життя афішувати не хоче.

Українська гімнастка Анна Різатдінова розповіла, що хотіла накласти на себе руки. У неї був колись нелегкий час, а в дитинстві вона комплексувала з приводу зовнішності, сказала Різатдінова в програмі "Іспит з Машею Єфросиніною".

Football news:

Simeone on the transfer of Suarez: In a conversation on the phone, I felt passion, energy. I see them on the field
Guardiola on 3:1 with Cheltenham: Did not lose heart even with the score 0:1. City had clear chances from the first minute
Antonio Conte: Inter need to do their job better, not look at the defeats of Milan
Stefano Pioli: There is no shame in defeats against Atalanta and Juve. After the second goal, Milan lost faith and did not return to the game
Gasperini on Gomez in Seville: I wish him all the best, wherever he goes
Conte was removed at the end of the match with Udinese for arguing with the referee: Bravo, Maresca, even with VAR it's always you
Gasperini pro 3-0 with AC Milan: One of the best games Atalanta has played in my time. We were stronger in everything