Ukraine

Три сотні плавців-любителів з 20 регіонів України перепливали Дніпро: як долали дистанцію у 10 км

Переплисти Дніпро спробували люди різних професій - від бізнесменів до айтішників.

У суботу, 11 липня, три сотні плавців-любителів узяли участь у щорічному запливі - перепливали Дніпро. У його назві усе ще є слово "міжнародний", але через карантин іноземці на змагання не доїхали. Спортсмени були з 20 регіонів України.

Пливли у найширшій частині річки, поблизу Черкас. Долали три дистанції - 10, 5 та 3 км по воді. Про це йдеться в сюжеті .

Переплисти Дніпро спробували люди різних професій - від бізнесменів до айтішників. Серед них професійних спортсменів немає.

Наймолодшій плавчині, яка націлилася здолати 10 км, 12 років. 5 км вона пропливла за годину і 10 хвилин. І ні на секунду не збавляла темпу.

Поруч зі спортсменами на човнах та сапах перебували інструктори та рятувальники. Аби вразі чого надати допомогу. Один чоловік завершив свій заплив в рятувальній шлюпці. Надзвичайники помітили, як він раптово зупинився у воді.

На іншому березі Дніпра спортсменів зустрічали оваціями пляжники.

Відео Три сотні плавців-любителів узяли участь у міжнародному запливі через Дніпро

Перепливти Дніпро. Три сотні плавців-любителів узяли участь у щорічному запливі. У його назві усе ще є слово "міжнародний", але через карантин іноземці на змагання не доїхали. Спортсмени були з 20 регіонів України. Пливли у найширшій частині річки, поблизу Черкас. За скільки можна подолати 10 кілометрів по воді - дивіться у сюжеті.

Три сотні плавців-любителів узяли участь у міжнародному запливі через Дніпро

Антон з Дніпра першим здолав 3 км. Його наздогнали ледве притомні конкуренти.

Олександр - переможець 5-км запливу впав від утоми.

Переможець 10-км запливу Дмитро Маляр - інструктор із плавання. Зізнається, останні 200 метрів ледве доплив. Хапали судоми та не слухались руки. Свою десятку плавець здолав менш ніж за 2,5 години.

Football news:

Perisic's goal proves more clearly than any other that Barcelona is no longer the same. All froze on place, and Semedu shoved the ball Roberto (and his immediately ate)
Barcelona conceded 5 goals in a Champions League match for the first time in history
Bayern have scored 36 goals for the season in the Champions League. This is their record
Mueller came in 3rd place for goals scored in the knockout stages of the Champions League. Only Messi and Ronaldo have more
Messi beat Raul to 4th place in the Champions League
Barcelona conceded 4 goals per half in the Champions League for the first time in history
Messi is playing the 23rd match in the 1/4 final of the Champions League. This is a tournament record