logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

"Це станеться, коли я лежатиму в домовині" - батько Меган Маркл сумнівається у примиренні з донькою

Батько герцогині Сассекської Томас Маркл заявив, що сумнівається у воз'єднанні з донькою Меган.

За його словами, це може статися лише з нагоди його смерті, повідомляє Daily Mail.

Чоловік вважає, що донька не може його пробачити за участь в документальному фільмі "5 каналу". У повнометражній 90 хв кінострічці він відверто розповідає про стосунки з донькою і її бойфрендом, на той момент.

Автор: Enterprise news and pictures
  З 11 до 18 років Меган жила разом з батьком. Він працював голівудським продюсером
З 11 до 18 років Меган жила разом з батьком. Він працював голівудським продюсером

"Донька зателефонувала мені у 2016-му й сказала, що в неї новий хлопець. Я відповів: "добре". Потім вона сказала, що він британець. Я відповів: "Чудово". Після додала, що він "принц". Я подумав, що він просто "велика шишка", як голівудський актор. Врешті донька зізналась, що це принц Гаррі", - каже Томас Маркл.

Після цих слів, вона дала слухавку своєму бойфренду. Якийсь час чоловіки спілкувались. За деякий час у батька Меган стався обширний інфаркт й він не міг прилетіти на заплановану зустріч з Гаррі й Меган.

Також чоловік заявив, що після скандалу жодного разу не бачився й не спілкувався з донькою, її чоловіком чи онуком Арчі. Всі листи чи дзвінки протягом двох років лишились без відповіді.

Автор: WireImage
  За словами Томаса Маркл, його донька після весілля жодного разу не виходила з ним на зв'язок
За словами Томаса Маркл, його донька після весілля жодного разу не виходила з ним на зв'язок

"Вони говорять про мене паскудні речі. Тепер мені все одно. Вони мені завинили. Всі члени королівської сім'ї мені завинили. Гаррі мені завинив і Меган теж. За те, що пережив, мені належить винагорода. Колись Меган сказала, що пригляне за мною на старості. Зараз я постарів, настала пора потурбуватись про татка", - говорить він.

Вихід подружжя Сассекських з королівської сім'ї Маркл прокоментував словами:

"Мені соромно за них. Кожна дівчина мріє вийти заміж за принца. Коли ж у неї це вдалося - вона відкидає цей шанс. Схоже, що будинок у Віндзорі за 3 мільйони доларів - недостатньо хороший для них", - каже Томас.

Автор: Splashnews
  Герцогиня Сассекська на прогулянці з сином Арчі й собаками у Канаді. Там вони планують жити половину свого часу, нарівні з Великобританією
Герцогиня Сассекська на прогулянці з сином Арчі й собаками у Канаді. Там вони планують жити половину свого часу, нарівні з Великобританією
Майбутнього тестя британського принца 33-річного Гаррі Томаса Маркла, 73 років, викрили у шахрайстві. Він продавав фото, на яких нібито готувався до весілля доньки Меган Маркл, 36 років, і королівського нащадка.

Усі знімки виявилися постановочними. Для останніх зйомок Томас Маркл узяв із собою власну сантиметрову стрічку. Роль кравця грав студент 17-річний Девід Флорес, який підробляє продавцем товарів для вечірок.

Themes
ICO