Ukraine

Центрвиборчком зафіксував перші махінації на місцевих виборах

Центрвиборчком повідомив поліцію про підозрілі випадки зміни виборчих адрес в Одеській області. Там часто виборці масово «заселяються» в одну й ту ж квартиру.

Як повідомляє пресслужба ЦВК, Комісія звернулася до Національної поліції для проведення перевірки дотримання вимог законодавства під час подання звернень від громадян щодо зміни виборчих адрес на адреси фактичного проживання. Зокрема ЦВК зафіксувала підозрілі зміни адрес на території Кароліно-Бугазької сільської (Білгород-Дністровський район), Таїровської селищної та Фонтанської сільської (Одеський район) територіальних громад Одеської області. Так, більше 86 % від загальної кількості звернень стосуються зміни виборчих адрес виборців на адресу одного і того самого житлового будинку або навіть квартири в ньому. У ЦВК вказують, що у вказаних регіонах такі махінації з переселенням виборців проблема не нова, подібне було під час організації підготовки та проведення місцевих виборів 2015 року. Тоді масово реєструвалися виборці у селищі Затока, які фактично не були жителями цього населеного пункту.

Нагадаємо, місцеві вибори відбудуться 25 жовтня.

Раніш прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що місцеві вибори восени відбудуться вже за новим адміністративно-територіальним поділом. Він також повідомляв, що вибори може й бути перенесено – в разі повторного запровадження тотального карантину.

Football news:

Aaron Ramsay: Under Pirlo, Juve players have more fun
Aubameyang on the decision to stay at Arsenal: Arteta is a key factor. He said: You can create a legacy here
You will get high from Rostov's goal as from your favorite song. Shomurodov from the fly in touch closed a crazy pass Normann 40 meters
Valery Karpin: Maccabi is a playing, pressing team. It is very dangerous to let her do everything
Barcelona will make one last attempt to sign Lautaro
Lingard's agents are in talks with clubs from England and Europe
Boateng said he dyed his hair purple because he lost an argument to a friend