Ukraine

Ці вибори відносно чесні і вільні – Опора

Чесні вибори – це чесний підрахунок голосів, питання доступу кандидатів до ЗМІ, виборців - Ці вибори відносно чесні і вільні – Опора

Чесні вибори – це чесний підрахунок голосів, питання доступу кандидатів до ЗМІ, виборців

Голова правління громадянської мережі «Опора» Ольга Айвазовська вважає дострокові вибори до Верховної Ради, що відбудуться 21 липня, відносно чесними і вільними. Про це вона сказала в ексклюзивному інтерв’ю «Главкому».

За її словами, поняття чесних виборів і вільних виборів мають десяток стандартів.

«Чесні вибори – це чесний підрахунок голосів, питання доступу кандидатів до ЗМІ, виборців. За певними складовими ми можемо казати, що вони (дострокові вибори до Верховної Ради – ред.) відносно чесні, але не знаємо цього точно, бо самого голосування ще не відбулося і невідомо, як і коли будуть встановлені результати», - зазначає керівник «Опори».

Айвазовська стверджує, що вільні вибори – це знову ж доступ до ЗМІ, свобода слова, мирних зібрань, неперешкоджання діяльності учасників виборів, коли опозицію не знімають з виборів, а її лідерів не саджають до тюрми.

«Можна говорити, що ці вибори - відносно вільні», - зазначає аналітик.

Водночас, за словами Айвазовської, її твердження швидше за все будуть заперечувати медійні профільні організації, які, наприклад, аналізують телевізійний контент. «Тому що є багато «джинси», яка зараз ефективно та активно працює на виборах, є питання редакційної політики, вплив власників ЗМІ на зміст, який чітко змінюється після зміни власника», - наголосила керівник «Опори».

Нагадаємо, указом президента України дострокові вибори до Верховної Ради України призначені на 21 липня. Виборча кампанія стартувала 24 травня.

Як повідомлялося, західні дипломати високо оцінили роботу ЦВК.

Більше читайте:

Football news:

Player the Premier League has admitted that he is gay anonymously. The letter was sent to the newspaper by the Foundation named after a football player who committed suicide after coming out
Messi has given 20 assists in La Liga. This is the best result of the tournament in 11 years
Chelsea lost by at least 3 goals in the Premier League for the first time in 11 months
Messi scored 20+20 points for the season in the League and repeated the achievement of Henri. In the XXI century, only they did it
Legia won the Polish championship for the 4th time in five years. It repeated the League record for titles (14)
Lazio has lost 3 matches in a row and can concede 2nd place in Serie A if Atalanta wins against Juve
A Parma employee has a coronavirus. The team is isolated on the base, but will continue to play in the championship