Ukraine

Циклон Wicca вже готує українцям осінні сюрпризи – яку погоду чекати на вихідних

В Україну прийде похолодання
В Україну прийде похолодання Depositphotos

У неділю в Києві очукується зниження температури

У суботу буде сильний штормовий південно-східний вітер. Дощі пройдуть у західних областях України, локально – на Одещині, вночі місцями ще й на Вінниччині. На решті території України субота буде сухою, хіба що на Північ вже почнуть набігати хмари. Про це пише синоптик Наталка Діденко на своїй сторіці у Facebook.

Температура повітря 26-го вересня ще побуде високою +23...+27°C, у західних областях знизиться через дощі до +19...+23°C.

"Сильний вітер нам на руку, бо розганятиме повітря, розсіюватиме дими, проте одночасно може бути небезпечно. Адже знову почали палити стерню, сухостій, і є загроза поширення вогню через сильний вітер", – пише Діденко.

У неділю атмосферний фронт циклону з кокетливим ім'ям Wicca принесе вже більше дощів. Опади протягом доби 27-го вересня пройдуть через всю територію України. Спочатку вночі дощитиме на Заході, потім впродовж дня дощі потягнуться далі через центральну частину, захоплять Північ, місцями Південь, а вже аж на вечір-пізній вечір неділі чи вже у ніч на понеділок дійдуть дощі до східних областей.

Втримається 27-го вересня в Україні сильний південно-східний вітер.

Температура повітря у неділю становитиме:

У Києві в суботу буде сильний, до штормових поривів, вітер південно-східного напрямку. Без дощу, але вже з хмарками. Вдень +25 градусів. У неділю в столиці очікується дощ, сильний вітер та зниження температури повітря до +19, +20 градусів.

"В Україну поступово заходить явно інша повітряна маса. Тому через ці синоптичні зміни можливі загострення серцево-судинних недуг, стрибки артеріального тиску, настрою і, взагалі, масове похнюплення носів. Не варто! Бо в людей, наприклад, у Швеції та в Альпах, уже сніг мете, то ми ще ого-го", – пише Діденко.

Football news:

Sharonov joined the coaching staff of Cyprus Paphos
Yuran headed Khabarovsk SKA
Brugge forward Dennis on goal for Zenit: I said that I only score grandees, but it was a joke
PSG defender Kimpembe Pro 1:2 with Manchester United: We can only blame ourselves
Lopetegui Pro 0:0 with Chelsea: Sevilla showed a good team game
Rashford on victory over PSG: Manchester United now have a strong position in the group
Nagelsmann victory over Istanbul: Not fully satisfied with the game Leipzig was fatigue, not the most effective pressure