Ukraine

ЦВК призначила дату виборів на окрузі нардепа, який вирішив стати мером

Навесні наступного року на Прикарпатті пройдуть проміжні вибори до Верховної Ради - ЦВК призначила дату виборів на окрузі нардепа, який вирішив стати мером

Навесні наступного року на Прикарпатті пройдуть проміжні вибори до Верховної Ради

Центральна виборча комісія України призначила на 28 березня 2021 року проміжні вибори до Верховної Ради на 87 окрузі у зв'язку з тим, що нардеп Зеновій Андрійович склав мандат.

Про це йдеться в повідомленні на сайті ЦВК.

Зазначається, що сьогодні ЦВК отримала постанову Ради про дострокове припинення повноважень Андрійовича. Він потрапив до парламенту після перемоги на виборчому окрузі № 87 в Івано-Франківській області.

У зв'язку з цим ЦВК призначила проміжні вибори народного депутата України в цьому окрузі на неділю, 28 березня 2021 року.

«При цьому прийнято до відома, що виборчий процес зазначених проміжних виборів розпочинається за 60 днів до дня виборів, а саме 27 січня 2021», – йдеться в повідомленні.

Як відомо, депутат Зіновій Андрійович написав заяву про складання повноважень у зв’язку з обранням на посаду мера Надвірної Івано-Франківської області.

На виборах мера Надвірної Андрійович отримав голоси 62,24% виборців. 

Загалом, на місцевих виборах, які в Україні відбулися 25 жовтня балотувалися 56 діючих народних депутатів, серед них 36 -  в обласні ради, 18 - до міських рад, чотири - до райрад.  

Football news:

Setien is demanding 4 million euros in compensation from Barca. Valverde's resignation cost the club 11 million
Two Cornell players tested positive for coronavirus after the match with Barca
Mbappe finished 1st on the Ligue 1 goalscoring list, scoring 13 goals in 17 appearances. He broke the streak of 4 games without goals
Holland has scored 27 goals in his first 28 Bundesliga appearances. He's the second person to do this
Sevilla are trying to sign Papa Gomez, Monchi is in talks. Atalanta wants to sell him to a club not from Italy
Holand has scored 14 goals in 13 Bundesliga games this season
Neymar is playing his 100th game for PSG. He has been at the club since 2017