Ukraine

У 24-й бригаді розповіли подробиці про обставини загибелі двох військових у п'ятницю

Загиблі – 31 річний солдат Роман Джерелейко та 33-річний старшина Олександр Бардалим

Загиблі на Донбасі солдат Роман Джерелейко та старшина Олександр Бардалим

У 24 окремій механізованій бригаді ім. Короля Данила, що базується у Яворові на Львівщині, розповіли подробиці загибелі двох військових від кульових поранень, отриманих на Донбасі 19 липня. Загиблими є 30-річний солдат Роман Джерелейко та 33-річний старшина Олександр Бардалим.

Як повідомили на Facebook-сторінці 24-ї бригади ім. Короля Данила пізно ввечері 19 липня, обоє військових загинули під час виконання робіт із обладнання бліндажа. Олександр Бардалим зазнав смертельного кульового поранення під час спроби евакуювати пораненого Романа Джерелейка, у якого снайпер окупантів влучив перед тим.

Романа Джерелейка таки вдалось евакуювати і медики намагались врятувати йому життя, проте пізніше через велику крововтрату він помер у лікарні міста Курахове Мар’їнського району на Донеччині. Олександр Бардалим отримав несумісне із життям поранення і помер одразу.

Солдат Роман Джерелейко народився 4 листопада 1988 року у місті Волочиськ, що на Хмельниччині. В нього залишились матір, батько, а також 7-річний син Данило.

Старшина Олександр Бардалим народився 13 лютого 1986 у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області. Він був на війні з 2015 року і до його звільнення з лав ЗСУ залишалось всього 20 діб. В нього залишилась дружина та 7-річний син Денис.

Нагадаємо, 24-та бригада дислокується в місті Яворові на Львівщині. Від початку російської агресії бере участь у боях на Донбасі. У зоні ООС бригада тримає оборону в Мар’їнському і Волноваському районах Донеччини.

Football news:

Police arrested a 12-year-old boy in the case of threats against Zaa
These people are sick. They need help. The fear and loathing of the North London Derby
Farfan's goal could not be counted: before that, the referee called from the goal, and CHorluka just took the ball and ran forward with it
Son has scored 10+ goals for Tottenham in the Premier League four seasons in a row
Milan are Interested in the striker of Lille Osimana
Dembele does not want to move to Manchester United. He believes that he will succeed in Barca
Ferdinand on Liverpool's decline: it's a celebration. If there are no Champions League games ahead, you just relax