Ukraine

У 24-й бригаді розповіли подробиці про обставини загибелі двох військових у п'ятницю. Загиблі – 31 річний солдат Роман Джерелейко та 33-річний старшина Олександр Бардалим

Загиблі – 31 річний солдат Роман Джерелейко та 33-річний старшина Олександр Бардалим

Загиблі на Донбасі солдат Роман Джерелейко та старшина Олександр Бардалим

У 24 окремій механізованій бригаді ім. Короля Данила, що базується у Яворові на Львівщині, розповіли подробиці загибелі двох військових від кульових поранень, отриманих на Донбасі 19 липня. Загиблими є 30-річний солдат Роман Джерелейко та 33-річний старшина Олександр Бардалим.

Як повідомили на Facebook-сторінці 24-ї бригади ім. Короля Данила пізно ввечері 19 липня, обоє військових загинули під час виконання робіт із обладнання бліндажа. Олександр Бардалим зазнав смертельного кульового поранення під час спроби евакуювати пораненого Романа Джерелейка, у якого снайпер окупантів влучив перед тим.

Романа Джерелейка таки вдалось евакуювати і медики намагались врятувати йому життя, проте пізніше через велику крововтрату він помер у лікарні міста Курахове Мар’їнського району на Донеччині. Олександр Бардалим отримав несумісне із життям поранення і помер одразу.

Солдат Роман Джерелейко народився 4 листопада 1988 року у місті Волочиськ, що на Хмельниччині. В нього залишились матір, батько, а також 7-річний син Данило.

Старшина Олександр Бардалим народився 13 лютого 1986 у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області. Він був на війні з 2015 року і до його звільнення з лав ЗСУ залишалось всього 20 діб. В нього залишилась дружина та 7-річний син Денис.

Нагадаємо, 24-та бригада дислокується в місті Яворові на Львівщині. Від початку російської агресії бере участь у боях на Донбасі. У зоні ООС бригада тримає оборону в Мар’їнському і Волноваському районах Донеччини.

Football news:

Don't talk behind our backs, go out on the field and fight with us. Pep's possible appeal to Jose, Klopp and the world
Robertson Pro 1:2 with Arsenal: the Result is disappointing. But next week, the 30-year wait will end!
Bruno Fernandes: Ronaldo is the most technical player I have seen
Solskjaer on Chelsea: They have 48 hours more rest before the Cup semi-final. It's not fair
Bayer wants about 100 million euros for Havertz. He will not be released until the end of the Europa League draw
Manchester City presented their home form for the 2020/21 season. It has a white pattern
Pirlo will lead Juventus U23