Ukraine

У 24-й бригаді розповіли про обставини загибелі двох військових у п'ятницю. Загиблі – 31 річний солдат Роман Джерелейко та 33-річний старшина Олександр Бардалим

Загиблі – 31 річний солдат Роман Джерелейко та 33-річний старшина Олександр Бардалим

Загиблі на Донбасі солдат Роман Джерелейко та старшина Олександр Бардалим

У 24 окремій механізованій бригаді ім. Короля Данила, що базується у Яворові на Львівщині, розповіли подробиці загибелі двох військових від кульових поранень, отриманих на Донбасі 19 липня. Загиблими є 30-річний солдат Роман Джерелейко та 33-річний старшина Олександр Бардалим.

Як повідомили на Facebook-сторінці 24-ї бригади ім. Короля Данила пізно ввечері 19 липня, обоє військових загинули під час виконання робіт із обладнання бліндажа. Олександр Бардалим зазнав смертельного кульового поранення під час спроби евакуювати пораненого Романа Джерелейка, у якого снайпер окупантів влучив перед тим.

Романа Джерелейка таки вдалось евакуювати і медики намагались врятувати йому життя, проте пізніше через велику крововтрату він помер у лікарні міста Курахове Мар’їнського району на Донеччині. Олександр Бардалим отримав несумісне із життям поранення і помер одразу.

Солдат Роман Джерелейко народився 4 листопада 1988 року у місті Волочиськ, що на Хмельниччині. В нього залишились матір, батько, а також 7-річний син Данило.

Старшина Олександр Бардалим народився 13 лютого 1986 у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області. Він був на війні з 2015 року і до його звільнення з лав ЗСУ залишалось всього 20 діб. В нього залишилась дружина та 7-річний син Денис.

Нагадаємо, 24-та бригада дислокується в місті Яворові на Львівщині. Від початку російської агресії бере участь у боях на Донбасі. У зоні ООС бригада тримає оборону в Мар’їнському і Волноваському районах Донеччини.

Football news:

Salah scored 100 (73+27) points in 116 games in the Premier League. Only Shearer reached this mark faster
Alaves Garitano dismissed after five defeats in a row. The club is in 15th place in La Liga
Mane scores 20+ goals for Liverpool for the 3rd consecutive season
If you whistle one violation, whistle another. VAR rules football! Athletic midfielder Dani Garcia on the match with Real Madrid
Lautaro did not score a penalty in the match against Bologna
CEO of the banner of Labor about a player who was hit by lightning: he was put in an artificial coma. Most likely, it will be taken out in the evening
Real goes into the gap under the talk of refereeing. In similar moments, Madrid were given a penalty, but Athletic were not