Ukraine

У білій сукні: Наталя Могилевська відвідала дизайнерський показ з мільйонером

Нещодавно українська співачка Наталя Могилевська з'явилась на закритті Тижня моди разом з Олегом Рижовим, відомим бізнесменом. Жінка спростувала чутки про роман, однак вони знову разом відвідали дизайнерський показ удвох.

Відома українська співачка Наталя Могилевська разом з мільйонером Олегом Рижовим відвідала показ грузинського дизайнера Бічолли Тетрадзе. Серією фото з ним зірка поділилась на своїй сторінці в інстаграмі.

Модний показ відбувався в Києві у Fairmont Grand Hotel. Для виходу в публіку Наталя Могилевська вдягнула білу сукню в білизняному стилі з мереживом та рожевий піджак від бренду FUCKEL. Артистка доповнила свій образ клатчем та босоніжками в тон.

Вчора був прекрасний показ. Кожна модель унікальна, в якій гіперболізовано та сміливо підкреслено найкраще з того, що притаманне жінкам – елегантність, велич, сексуальність, хвилювання, інтрига й, звичайно ж, любов,
– підкреслила Могилевська.

Співачка також зазначила, що її модний look створила донька мільйонера Олега Рижова – Катерина. А клатч, що тримає Наталія – її подарунок власного виробництва.

"Наталонько, ви прекрсні", "Ви чудово виглядаєте! Вам дуже пасує ця кольорова гама", "Красуня", "Наталю, ви стали ніжною", "Вам пасує цей колір волосся", – оцінили образ підписники в коментарях.

Наталя Могилевська
Наталя Могилевська
Наталя Могилевська на показі / Instagram / @nataliya_mogilevskaya

Нагадаємо, що нещодавно Наталя Могилевська спростувала чутки про роман з Олегом Рижовим. Виявилось, що мільйонер є її другом, а разом вони створюють спільний проєкт. У ньому вони обговорюватимуть спірні питання, що стосуються чоловіків та жінок. 

Наталя Могилевська
Наталя Могилевська
Наталя Могилевська на показі / Instagram / @nataliya_mogilevskaya

Football news:

Conte about 2:0 with Genoa: Inter are aware of their strength, and this helped us play with confidence
👏 The whole world is talking about Khabib's departure and congratulates him on his victory. They demand the first place in the rating for him and respect the desire to be with his family
Klopp Pro 2:1 with Sheffield: Wins 2:0 or 3:0 come when you fight fiercely in games like this
Messi repeated his worst streak - 6 games without goals to Real Madrid
Schalke are 21 consecutive games unbeaten in the Bundesliga and are in penultimate place
Ronaldo - Khabib: Congratulations, bro. Your father is proud of you 🙏
Suarez shares 1st place in The La Liga goalscoring race with Fati and Paco, scoring 5 (4+1) points in 5 games