Ukraine

У Бразилії бездомного пса найняли працювати в автосалон

Собака - працівник автосалону
Собака - працівник автосалону tucson_prime / Instagram

Собака має власний "кабінет" і з задоволенням працює з клієнтами

У бразильському штаті Еспіріту-Санту в одному із автосалонів працює незвичайний працівник. Справа у тому, що це не людина, а собака.

Бездомний песик часто проходив повз будівлю автосалону і одного дня, коли почався сильний дощ, працівники вирішили пожаліти бідолаху. Собаку впустити всередину у нагодували. І той виявився настільки вдячним і приязним, що його вирішили залишити у якості талісмана салону.

Та дуже скоро пес, якого назвали Тусон Прайм, на честь однієї із моделей автомобілів, проявив себе настільки, що його взяли на роботу у відділ продажів і навіть видали іменний бейджик.

Тусон Прайм з радістю зустрічає відвідувачів і дуже гарно із ними взаємодіє. Працівники помітили, що клієнти розслабляються, коли граються із собакою, і тоді з ними легше працювати. У компанії також відзначили, що відтоді, як у них з’явився Тусон, продажі пішли вгору.

Іноді пес проводить зустрічі зі чотириногими клієнтами.

Цінному працівнику виділили власний "кабінет", а його колеги по черзі водять Тусона Прайма гуляти на вулиці. Йому навіть дозволяють залізати в автомобілі, адже знають, що це чемний пес, який точно нічого там не погризе і не пошкодить.

Завдяки Тусону звичайний автосалон став відомим на весь світ. У нього навіть є своя сторінка в Instagram, на яку підписалися понад 130 тисяч людей.

Football news:

Godin will terminate his contract with Inter and move to Cagliari (Fabrizio Romano)
Wolverhampton made red and green uniforms to make the 12 Portuguese players at the club feel good. New level of care 🔴 🟢
Jose Mourinho: I have too many players at Tottenham. I don't like it
FIFA allowed players to change the national team if they played one official match other than the world Cup
Tiago is still in Liverpool: he came for a new challenge, and Klopp won't even have to sell anyone
Tiago on moving to Liverpool: I Want to win as many trophies as possible. I will give my heart to the field
Ex-agent of Levandovsky sued the player's company and demands about 9 million euros