Ukraine

У Чехії стався витік хімікатів: загинуло дві людини

Через витік хімікатів у Чехії загинуло дві людини - У Чехії стався витік хімікатів: загинуло дві людини

Через витік хімікатів у Чехії загинуло дві людини

Фото: скріншот відео

У п’ятницю, 18 червня, внаслідок аварії на промисловому підприємстві з очищення стічних вод у місті Пльзень на заході Чехії постраждало семеро людей, двоє з яких померло в лікарні. Про це повідомляє чеське видання iDnes.

Витік речовин з високою концентрацією сполук сірки трапився в закритих приміщеннях промислової компанії з очищення стічних вод. Поліція закрила дороги, що ведуть на підприємство.

Прес-секретар місцевої рятувальної служби Петр Понкар заявив, що місцевим жителям нічого не загрожує, проте рятувальники рекомендують людям про всяк випадок не відчиняти вікна своїх помешкань.

Після інциденту троє постраждалих зуміли самостійно вийти з будівлі, де трапилася НП, а інших чотирьох довелося виносити та терміново госпіталізувати. Двоє з них померли в лікарні, ще двоє - у важкому стані перебувають у реанімації.

Обставини та причини аварії поки не з’ясовані. Фахівці зафіксували у приміщенні, де стався витік хімікатів, високу концентрацію сірководню та сульфіту у повітрі.

Football news:

Atalanta wants to buy Demiral from Juventus at the request of Gasperini. Negotiations are underway with Turk's agents
Sulscher about the Monitor Lizard: I am very happy, Manchester United have been following him for a long time. We will have more options for the game
Juventus is discussing the transfer of 19-year-old Caio Jorge from Santos. His contract will expire at the end of the year
Roma rents Shomurodov with a mandatory purchase for 16-18 million euros. Contract - until 2026
Milan is ready to extend the contract with Kier until 2023
Chelsea and Kunde agreed on a salary of 4 million euros plus bonuses
Overmars about Onan: There have been no contacts with Lyon for a week. There were no problems with Arsenal at all