Ukraine

У Чернівцях мітингують працівники санаторію післятуберкульозної реабілітації (відео)

У Чернівцях мітингують працівники санаторію післятуберкульозної реабілітації. Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на телеканал 112 Україна.

Працівники санаторію післятуберкульозної реабілітації влаштували під стінами Чернівецької ОДА акцію протесту, на якій вимагали створити реабілітаційний центр для дітей, які перехворіли на коронавірус, а також які перебували в контакті з хворими на туберкульоз. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" розповіла організатор руху регіонів України за належне лікування туберкульозу Тетяна Чобан.

"Ми прийшли сьогодні до Чернівецької ОДА. Пізніше ми потрапили до залу засідань, до нас вийшов керівник облдержадміністрації, його заступник. Конструктиву ми від них не чуємо. Ми говоримо про одне, вони - про інше. Тобто про збереження обласного дитячого санаторію навіть не може йтися. І ми далі збираємося, напевно, все-таки їхати до Києва після карантину, всі з регіонів України, позаяк вирішення питань немає. Київ нас не чує і область теж", - сказала вона.

За словами Тетяни Чобан, було подано пропозицію створити реабілітаційний центр для дітей, котрі перехворіли на Covid-19, а також дітей, які були в контакті з хворими на туберкульоз.

"В Україні з 1995 року епідемія туберкульозу. Влада не чує і не бачить усього цього. Люди вмирають від туберкульозу, а дитячі санаторії закриваються", - сказала вона.

Тетяна Чобан також заявила, що в мітингувальників заплановано зустріч із міністром охорони здоров'я Максимом Степановим, під час якої йому розкажуть про проблеми із санаторіями та бездіяльність обласної влади.

Football news:

Avangard congratulated Zenit with the title: it's Time to match and take the Gagarin Cup
Coach of Orenburg Pro 0:1 with Rubin: Morally devastated, could have drawn
Kike Setien: Griezmann played a great match, understood Messi well, scored a great goal. We changed something
Barca President on the Real Madrid match: VAR always favours one team. I have an unpleasant feeling
Faty scored the 9,000 th goal in the history of Barcelona
Griezmann scored in La Liga for the first time since February with a pass from Messi
Suarez came out on the 3rd place in the list of the best Barca Goalscorers in history