Ukraine

У ДБР призначили нового виконуючого обов’язки директора

Призначено нового виконуючого обов’язки директора Державного бюро розслідувань. Цю посаду зайняв Олексій Сухачов.

За результатами відкритого конкурсу в серпні 2020 він був призначений на посаду заступника директора ДБР, повідомляється на сайті бюро.

Сухачов народився в 1978 році в Харкові. У 2000 році закінчив Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство». З 2000 року почав військову службу в органах державної безпеки, пройшов шлях від слідчого, оперуповноваженого до заступника головного управління центрального управління СБУ. У 2017-2019 роках працював заступником начальника департаменту Генеральної прокуратури. У 2019-2020 роках проходив військову службу в Службі зовнішньої розвідки.

Нагадаємо, з весни 2020 року посаду в.о. глави ДБР займав Олександр Соколов.

Нагадаємо, 3 грудня Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань» (№2116).

Відповідно до закону, чинного директора ДБР Романа Трубу і його заступників звільнять. Керівників ДБР буде вибирати конкурсна комісія, до якої увійдуть три члени від парламенту, три – від президента, три – від уряду. Квота Кабміну буде делегована міжнародними організаціями.

24 грудня президент Зеленський підписав ухвалений депутатами закон.

Раніше Труба повідомив, що готовий залишити свій пост за три роки. Його звинуватили у злочинах проти Ради громадського контролю, а «поплічник» глави ДБР погорів на хабарі.

27 грудня президент Володимир Зеленський звільнив Романа Трубу з посади директора Державного бюро розслідувань (ДБР). Його обов’язки виконуватиме депутат від фракції «Слуга народу», глава комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Ірина Венедиктова.

Звільнений у грудні голова Державного бюро розслідувань Роман Труба, оголосив про намір оскаржити наказ Президента про своє звільнення.

Football news:

Hans-Dieter flick: I Hope Alaba will sign a contract with Bayern. Our club is one of the best in the world
Diego Maradona: Messi gave Barca everything, brought them to the top. He was not treated the way he deserved
Federico Chiesa: I hope to leave my mark in Juve. We will achieve great results
The Coach Of Benfica: I don't want us to look like the current Barcelona, it has nothing
Guardiola on returning to Barca: I'm happy at Manchester City. I hope to stay here
Fabinho will not play with West ham due to injury
Ronald Koeman: Maradona was the best in his time. Now the best Messi