Ukraine

У Донецькій ОДА визнали: офіційна статистика не відображає реальної картини

На Донеччині не вистачає фахівців для проведення аналізів на коронавірус - У Донецькій ОДА визнали: офіційна статистика не відображає реальної картини

На Донеччині не вистачає фахівців для проведення аналізів на коронавірус

У Слов’янську Донецької області – брак фахівців для проведення аналізів на коронавірус.

Про це «Главкому» заявив заступник начальника управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко.

Нагадаємо, 5 липня в області було виявлено одного хворого, днем раніше – 81 хворого, 3 липня – 2 хворих, 2 липня – 27.

«У нас в області є три державні і одна приватна лабораторії, які роблять ПЛР-тести. Є маріупольська філія обласного Лабораторного центру, є лабораторія, яка знаходиться в Маріупольській лікарні №4, лабораторія, яка знаходиться в Донецькому обласному центрі СНІДу. І приватна лабораторія у Маріуполі в медичному центрі «Код здоров’я». Лабораторія, що в лікарні №4, має максимальну потужність за день – 14 досліджень тестів. Лабораторія, яка є в Слов’янську, максимально робила – 220 досліджень, лабораторія, яка є філією обласного Лабораторного центру робила 171 дослідження на добу», - розповів чиновник.

Але, на думку Педенка, цього недостатньо. Він вважає, що картина була б іншою, якби інші приватні лабораторії надавали інформацію про свої дослідження.

«Але вони прикриваються законом про персональні дані, і не надають. Хоча у цій інформації немає ніяких персональних даних», – каже посадовець.

Коронавірус в Україні

Станом на 7 липня кількість людей, які захворіли коронавірусом Covid-19, від початку пандемії в Україні – 49 607 (+564 за попередню добу).

 Детальніше читайте тут:

Football news:

In Romania, a special champion: everything was decided in the match, the format of which was chosen 3 hours before the whistle
Danny rose: I was stopped by the police last week: is This a stolen car? Where did you get it?. And this happens regularly
Barcelona refused to sell for 60 million euros Trinca u, bought from Braga for 31 million. The club count on him
Chelsea will compete with Everton for Regilon. Real Madrid is ready to sell him
Espanyol asked La Liga to cancel the flight. The Catalans have been in the relegation zone since the fifth round
Inter have not yet decided on Conte's future. Everything will be decided after the Europa League
Haji resigned as Viitorul's coach