Ukraine

У «Дорогуську» призупинять митне оформлення й пропуск товарів та транспорту

В’їзд у пункт пропуску «Ягодин» - У «Дорогуську» призупинять митне оформлення й пропуск товарів та транспорту

В’їзд у пункт пропуску «Ягодин»

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України 27 вересня повідомило, що наступного тижня на одному із пунктів пропуску на кордоні можливе уповільнення процесу оформлення з боку Польщі.

Відповідно до інформації, опублікованої на сайті Люблінської митної та податкової служби в Білій Подлясці (www.lubelskie.kas.gov.pl), 29 вересня з 8:00 до 18:00 в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Дорогуськ» не здійснюватимуть митне оформлення та пропуск товарів та транспортних засобів суміжною стороною, у зв’язку з відключенням електроенергії (технічним обслуговуванням трансформаторних станцій).

У ДПСУ просять громадян врахувати інформацію і для уникнення черг перед пунктом пропуску «Ягодин» обирати для перетину кордону інші пункти.

«Враховуючи вищевикладене, з метою недопущення накопичення черг перед пунктом пропуску для автомобільного сполучення «Ягодин», пропонуємо обрання альтернативних маршрутів переміщення, та направлення товарів та транспортних засобів комерційного призначення до інших пунктів пропуску, які функціонують на кордоні з Республікою Польща», – йдеться в повідомленні.

Кордон з Польщею можна перетнути також в пунктах пропуску «Рава-Руська-Гребенне», «Краківець-Корчова», «Шегині-Медика» та «Грушів-Будомєж».

Football news:

Highlight of the month: the Rangers forward scored from 50 meters (the farthest goal in the history of the Europa League). Gerrard says he's never seen anything more beautiful 😍
Mourinho on 3:0 with LASK: Difficult opponent, but Tottenham played so that the victory seemed easy
Stefano Pioli: Milan is not an ordinary team. He plays with less dedication after the Derby
Barca players - report on salary cuts: We are not going to put up with the violation of our rights by the club
Milan are 21 games unbeaten in all competitions. Next game - with Roma
A year ago, a forest was planted at the rival CSKA stadium. The author paid attention to the felling of trees
Conceisau about the refereeing of the game with Manchester City: I Apologize to the Portuguese referees after what I saw here