logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У Європі обрали найкрасивіший ярмарок із найсмачнішими стравами

Цьогоріч перемогти вдалося естонській столиці.

Столиця Естонії - Таллінн - отримав приз за найкращий різдвяний ярмарок у Європі, йдеться у сюжеті .

Таллінн давно входить до топ-найкращих напрямів для подорожей Європою, а цьогоріч він обійшов у списку ярмарки у Празі, Берліні та Люксембурзі. Святковий настрій не псує навіть відсутність снігу.

Посеред площі у Таллінні прикрашена розкішна новорічна ялинка, вона виросла також в Талліні, на центральній вулиці під назвою Рийка. Першу ялинку на Ратушній площі поставив місцевий купець понад шість сотень років тому. За легендою, саме звідси європейці перейняли традицію прикрашати живі ялинки у своїх містах.

"Я обожнюю Таллінн! Він дуже відрізняється від моєї рідної Америки, бо Америка це нова країна, і в нас нема такої бруківки на дорогах, таких старих церков, і загалом тут чудова архітектура. Холоднувато іноді, але нормально", - розповів турист із США Деніел Джонсон.

Найпопулярніше заняття на тутешній ярмарці - місцева кухня. В Естонії, як і в Україні, обожнюють кров’яну ковбасу, до неї тут подають картоплю або тушковану кислу капусту. До місцевого глінтвейну є екзотичні ковбаси з дикого кабана чи лося, або більш традиційний естонський сир.

У Таллінні можна купити все - від вогників до шерстяних рукавичок, від печива до ковбасок, а коли набридне купувати, залишається старе місто, у якому кожен день і без Різдва - наче казка.

Відео Таллінн отримав приз за найкращий різдвяний ярмарок у Європі

У Європі обрали найкрасивіший ярмарок із найсмачнішими стравами. Обійти провідні європейські столиці та втерти носа навіть німцям з австрійцями цьогоріч вдалося Таллінну. На найкращому ярмарку побувала журналістка ТСН.  

Таллінн отримав приз за найкращий різдвяний ярмарок у Європі

Кореспондентка ТСН Галина Сергєєва

Themes
ICO