Ukraine

У Генічеському районі на оздоровчий період можуть встановити блок-пости (відео)

Як стало відомо “Новому Візиту”, на одному з засідань місцевої комісії з питань ТЕБ та НС у Генічеській райдержадміністрації на запит ХОДА розглядалась можливість встановлення блок-постів на період оздоровчого сезону де відпочивальників будуть будуть реєструвати та перевіряти на наявність короновірусної інфекції .

Сьогодні під час наради на запитання журналіста НВ голова Генічеської райдержадміністрації Андрій Онищенко частково підтвердив інформацію.

За словами Онищенка, згідно переліку запобіжних заходів щодо розповсюдження Ковід-19 встановлення блок-постів розглядається як один з варіантів. Лист про це направлений до Херсонської облдержадміністрації, де на регіональному рівні будуть приймати рішення.

Блок-пости можуть з’явитися при в’їзді до Генічеська зі сторони Новоолексіївки та Азовського, щоб унеможливити безконтрольне попадання до курортних місць Генічеська та Арабатської Стрілки.

Заходи ці не є остаточними. Ми зараз з регіональною комісією і з обласною державною адміністрацією будемо їх узгоджувати, щоб у нас дуже добре пройшов курортний сезон”, – зазначив голова ГРДА.

Невдоволення можливим встановленням блок-постів и електронною реєстрацію туристів виказали присутні на нараді голови Стрілківської і Щасливцевської сільрад.

Пряма мова:

Поділитися новиною

Football news:

Ocampos did everything for the victory of Sevilla: first he scored, and then he put on a goalie's Jersey and in the 101st minute dragged the kick of the goalkeeper Eibar
Pizarro finished his career as a player. Werder's players cradled him in their arms after the match
Aitor Karanka: When Real Madrid wins, they always talk about the referees
Gendusa two weeks training with Arsenal according to the decision of Arteta. Londoners can sell it
Alexander Elagin: if you Want to live a man with a man, a woman with a woman-live! But don't involve children
Pizarro finished. He came to Werder 4 times and became a legend here
Lloris about the fight with Son: It's part of football. Sometimes this happens