Ukraine

У Харкові директор заводу заробив майже 900 тис. грн на фіктивних тендерах на спортінвентар. Тепер йому та його підлеглим загрожує до 8 років позбавлення волі

У Харкові судитимуть директора заводу та двох його помічників за незаконне заволодіння державними коштами: чиновники створили фейкову схему по виробленню і розповсюдженню спортивного інвентаря для навчальних закладів по всій Україні. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

«Протягом 2016-2017 рр. директор заводу та його підлеглі знайшли кількох підставних осіб, на яких зареєстрували липові фірми. Ці ФОП видавалися за дилерів харківського заводу, який нібито спеціалізується на виготовленні спортивного обладнання. Хоча, за даними фіскальної служби, такої діяльності завод не провадив», - зазначив керівник місцевої прокуратури Володимир Калюга.

Тоді ці підприємства брати активну участь у публічних закупівлях і стали переможцями у торгах на поставку спортобладнання до навчальних закладів.

В той час, як зловмисники підписували накладні про поставлений інвентар, представники навчальних закладів звітували, що товар не отримували.

Завдяки вигаданим поставкам звинувачуваним вдалося заробити 870 тис. грн. із держбюджету.

«Спільники також вигадали, як приховати фактичну відсутність нібито поставленого спортивного обладнання в навчальних закладах. Для цього вони укладали неправдиві договори на відповідальне зберігання товару із заводом, де працювали. Однак під час обшуків жодного обладнання на підприємстві не виявлено», - додають у прокуратурі.

Зловмисників судитимуть за ст. 191 і ст. 366 ККУ за заволодіння чужим майном шляхом службових зловживань та складання й видачу завідомо неправдивих документів, згідно з якими їм загрожує до 8 років позбавлення волі.

Football news:

Milan will offer 25 million euros for Celtic defender Ayer
Klopp on plans: Four years at Liverpool. After that, I want to do nothing for a year
Rogers Pro 1:4 with Bournemouth: Leicester play well only 45 minutes after the break
Inter and Roma are Interested in Garay
Liverpool want to sell Lovren, not let Him go as a free agent. Zenit are Interested in the player
PSG defeated Le Havre (9:0) in a friendly match. The game with Atalanta in the Champions League is in a month
Hazard was included in real's bid for the match with Granada, Hames-no