Ukraine

У Києві намалювали найвищий мурал в Європі, він охопив 25 поверхів

Загальна висота роботи 78 метрів, а площа 1155 кв. метрів

У Києві на стіні 25-поверхового будинку намалювали мурал висотою 78 метрів, автори заявляють, що їхня робота найвища в Європі. Про це розповіла у Facebook команда PastArt Studio.  

"Ми подолали новий бар'єр-25 поверхів! Команда "PastART studio" завершила створення найвищого живописного муралу в Європі "Материнство", який уособлює стійкі сімейні цінності. Це справжній витвір мистецтва!" - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, для реалізації проєкту висотою 78 метрів та загальною площею  1155 кв. метрів  знадобилось майже 300 людино-годин та 343 л лаку та фарби.

Над створення такого гігантського малюнка працювали двоє художників Володимир Пастушак  із Хотина та Юлія Мастерс з Кривого Рогу. 

"Як би не було важко працювати в екстремальних умовах. Але цей подвиг я присвячую своїй коханій дружині Марійці та синочку Олегу. Адже саме вони надихали та підтримували мене увесь цей час. Ціную і дуже люблю вас", - розповів Пастушак. 

Нагадаємо, раніше неподалік станції метро "Почайна" у Києві невідомі "бізнесмени" встановили пам'ятник одному з вождів СРСР Володимиру Леніну, за фото біля якого вимагали 20 гривень. 

Football news:

Setien is demanding 4 million euros in compensation from Barca. Valverde's resignation cost the club 11 million
Two Cornell players tested positive for coronavirus after the match with Barca
Mbappe finished 1st on the Ligue 1 goalscoring list, scoring 13 goals in 17 appearances. He broke the streak of 4 games without goals
Holland has scored 27 goals in his first 28 Bundesliga appearances. He's the second person to do this
Sevilla are trying to sign Papa Gomez, Monchi is in talks. Atalanta wants to sell him to a club not from Italy
Holand has scored 14 goals in 13 Bundesliga games this season
Neymar is playing his 100th game for PSG. He has been at the club since 2017