Ukraine

У квітні садять пізні сорти капусти

 

У квітні розпочинається активна вегетація рослин. Першими розпускаються аґрус і смородина. Їх до цвітіння слід підживити. У першій декаді висаджують смородину. Вкопують саджанці на 3–4 см глибше, ніж ті росли в розсаднику. Пагони потрібно зрізати над брунькою на рівні ґрунту. Полити, а землю навколо кущів замульчувати. Малину висаджують на ту ж глибину, як вона росла. Обрізають на висоті 30 см від землі.

Якщо вологість повітря висока, кущі аґрусу та смородини уражає борошниста роса. Можна використати народні методи боротьби. На 10 л води додають 50 г кальцинованої соди і 100 г господарського мила. Перемішайте — і розчин готовий до обприскування. Або 1 кг старого сіна чи свіжого коров'ячого гною залити 3 л води і витримати п'ять днів. Препарат, що перебродив, слід процідити, розвести водою 1:3. У настої розвиваються бактерії, які знищують міцелій гриба. Обробляють у похмуру погоду чи ввечері, тому що бактерії гинуть від прямого сонячного світла.

На початку місяця у відкритий ґрунт висівають капусту пізньостиглих сортів. Можна вирощувати капусту і безрозсадним методом, так скорочується вегетативний період на 15 днів. У першій декаді висаджують ранні сорти картоплі, у другій — середні й пізні. В кінці місяця пересаджують багаторічники: астильби, флокси, лілійники. У третій декаді сіють на розсаду однорічники: цинію, бальзаміни, чорнобривці, жоржини.

Зараз ви читаєте новину «У квітні садять пізні сорти капусти». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Football news:

The salary cap is a post-virus goal of UEFA and the Bundesliga boss. Here's how the limit works in MLS, Rugby and China
Kevin-Prince Boateng on playing in MLS: I will be Mohammad Ali, leading the people
Messi may not play with Mallorca due to adductor muscle discomfort
Alexey Miranchuk can move to Fiorentina (Betting Insider)
Henri on racism: Why is this still happening in 2020? We demand changes
The defender from Burkina Faso is the new star of the Bundesliga. With him, Bayer won 11 matches out of 13
Giroud about the quarantine: I am a modern father. I like to change Junior's diapers