logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo
star Bookmark: Tag Tag Tag Tag Tag
Ukraine

У Львові планують змінити схему руху маршрутки № 28

Схему руху маршрутки № 28 хочуть скоротити до ТЦ «Форум». Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

«Зараз автобус курсує від Старого Рудно до АС-2. На ділянці від АС-2 до вул. Під Дубом цей маршрут дублюється з маршрутами № 1а і № 53. Тому маршрут №28 на цій ділянці є збитковим», –повідомила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Відтак цей маршрут хочуть скоротити до ТЦ «Форум».  Також завдяки цьому зменшиться інтервал руху між автобусами – він має становити 13 хв

Для впровадження нової схеми руху автобусного маршруту № 28, за словами Ірини Маруняк, готують на 17 січня відповідний проект рішення виконавчого комітету ЛМР. Після погодження виконавчим комітетом, нову схему необхідно буде погодити в поліції.

Themes
ICO