Ukraine

У Львові у прямому ефірі відбулися майстер-класи народного танцю

Українська секція CIOFF взяла участь у марафоні, присвяченому 50-річчю Міжнародної ради організацій фольклорних фестивалів і народного мистецтва (CIOFF). На площі Музейній з нагоди ювілею відбулися майстер-класи українсько танцю.

У прямому включені були секції CIOFF з 12 країн світу: Україна, Словаччина, Франція, Велика Британія, Румунія, Угорщина, Австрія, Хорватія, Ізраїль, Естонія, Білорусія, Росія.

Українські хореографи Марія Колобич, Наталя Бондарчук, Юрій Бигрин, Леся Сологуб, Марія та Володимир Чмир навчали міжнародних колег народного танцю, показували основні рухи. Танцівники демонстрували українські строї.

Захід відбувся в межах підтримки заявки Львова на проведення світового конгресу CIOFF у 2022 році. Попередньо представники CIOFF оголосили, що Львів — серед двох претендентів на перемогу.

«Марафон до 50-річчя CIOFF важливий для нас з трьох причин. Перша — разом з цілим світом привітати організацію, яка опікується традиційними мистецтвами та нематеріальною спадщиною. Друга — підтвердити наші наміри прийняти Світовий конгрес CIOFF у 2022 році. І третя, найголовніша — вперше від початку карантину українські колективи вийшли на сцену, виступили перед глядачами не лише онлайн, але і наживо», — зазначає Андрій Сидор, національний делегат CIOFF в Україні.

Довідка


Міжнародна рада організацій фольклорних фестивалів і народного мистецтва (CIOFF) є міжнародною неурядовою організацією в офіційному партнерстві з ЮНЕСКО і акредитована для надання консультаційних послуг Комітету Конвенції ЮНЕСКО про охорону нематеріальної культурної спадщини. Її штаб-квартира знаходиться в Confolens у Франції. Україна є повноправним членом CIOFF з 1996 року. У 2020 CIOFF святкує 50 років від дня заснування.

Світовий конгрес CIOFF щороку збирає близько 200 представників національних секцій, міжнародних експертів із 60 країн — членів організації. Делегати обговорюють поточні та майбутні проекти, розповсюджують світову культурну та фольклорну творчість, вивчають здобутки місцевої спадщини.

Football news:

Maccabi entered the Champions League without 11 players due to covid. UEFA allows you to play if there are 13 players from the application
Ole Gunnar Solskjaer: De Gea saved us for years, Henderson did the same today. Lingard played well
The semed said goodbye to Barcelona: Thank you for the opportunity to realize the dream. Eternally grateful
Juve have leased Morata from Atletico for 10 million euros with the right to buy out for 45 million
Barcelona and Atletico have agreed a move for Suarez (Fabrizio Romano)
At the 1950 world Cup, Amateurs from the United States beat England. The coach of the Americans compared their players to sheep, and the author of the winning goal went missing
Dan Henderson made his debut for Manchester United at the age of 23. He made 141 appearances on loan