Ukraine

У Мін'юсті показали приміщення Київського СІЗО, які відремонтували за рахунок коштів від платних камер

У відремонтованих камерах будуть відбувати покарання ув’язнені безкоштовно, зазначив міністр юстиції.

У Київському слідчому ізоляторі за рахунок коштів від платних камер відремонтовано два приміщення, в яких перебувають ув’язнені.

У відремонтованих камерах будуть відбувати покарання ув’язнені безкоштовно. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська під час презентації перших подібних ремонтів у Київському СІЗО, у четвер, 2 липня, передає пресслужба відомства.

За його словами, завдяки експериментальному проєкту щодо платної послуги з надання поліпшених побутових умов, Київський СІЗО вже отримав 140 тисяч грн. Ці кошти були спрямовані до спеціального фонду та використовуються для проведення ремонтів у інших приміщеннях СІЗО.

Так, завдяки ремонту, у звичайних камерах:

На матеріали було витрачено близько 45 тис. грн. Роботи проводилися бригадою засуджених, залишених для господарського обслуговування установи, на заробітну плату яких витрачено 8,6 тис. грн.

Проєкт носить каскадний механізм реалізації - по мірі надходження коштів за перебування у платних камерах буде ремонтуватись все більше безкоштовних камер по всій Україні, додав міністр юстиції.

Нагадаємо, що станом на 1 липня за користування платними камерами у СІЗО затримані заплатили майже 183 тис. грн. На сьогодні такі камери відкриті у 15 слідчих ізоляторах. Найбільше коштів отримав Київський СІЗО - 140 тис. грн.

Відео У Київському СІЗО з'явилися платні камери з покращеними умовами

У слідчому ізоляторі - як у готелі. Від сьогодні в Київському СІЗО з'явилися камери з покращеними умовами - новим ремонтом та необхідною побутовою технікою. Скільки коштує таке задоволення – дивіться у сюжеті.    

У Київському СІЗО з'явилися платні камери з покращеними умовами

Football news:

Maurizio Sarri: Juve are happy to have won perhaps the most difficult championship in the history of Serie A
Aubameyang is close to extending his contract with Arsenal until 2023
Rodri: Hazard is one of the best players in the world
We hit the Manchester United check for Alexis Sanchez: one goal – 11 million euros, a minute of playing time-20 thousand
Pep Guardiola: if Manchester City want to win the Champions League, they need to improve their defensive performance
The Premier League clubs voted against 5 substitutions next season
City has fought back from UEFA and is ready to update: Pep has 300 million on transfers, Ferran Torres and ake have already been taken, and Coulibaly is on the way