Ukraine

У Мінсоцполітики готують нові програми підвищення пенсій: коли їх реалізують

Наразі середній розмір пенсії в Україні становить 3 тис. 400 гривень

Міністерка соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що міністерство готує нові програми підвищення пенсій. Вони будуть реалізовані наступного року.

Про це вона сказала під час наради глави держави з представниками Кабінету міністрів, повідомляє Офіс президента.

"Ми зараз готуємо нові програми підвищення пенсій, які будуть реалізовані у 2021 році", - зазначила міністерка.

Вона додала, що наразі середній розмір пенсії в Україні становить 3 тис. 400 гривень, що на 13% більше порівняно з попереднім роком.

Також Марина Лазебна повідомила, що з Фонду боротьби з коронавірусом виділено 2,5 млрд грн на потреби Фонду соціального страхування. Страхові виплати вже отримали майже 5 тис. осіб, з них - 1 тис. 100 медичні працівники, які перебувають на самоізоляції. Крім того, страхові виплати одержали три родини медичних працівників, які загинули внаслідок боротьби з COVID-19.

Нагадаємо, 1 квітня уряд підтримав соціальні ініціативи президента України Володимира Зеленського, які спрямовані на захист пенсіонерів та інших вразливих верств населення у зв’язку з глобальною кризою, спричиненою поширенням коронавірусної хвороби. Зокрема, було передбачено встановлення щомісячної виплати у розмірі до 500 гривень пенсіонерам, старшим за 80 років, чия пенсія не перевищує 9205 гривень та виплати разової допомоги на суму 1000 грн для пенсіонерів, розмір пенсії яких не перевищує 5000 грн.

Відео Скільки українцям треба для нормального життя: ТСН опитала перехожих

З 1 липня в Україні підвищили прожитковий мінімум, від якого залежить розмір пенсій та інших соціальних виплат. Підвищення планове: попереднє було у січні, наступне - в грудні. Якщо ви сумніваєтесь, що на таку мінімальну суму хтось живе, то ось вам розмір мінімальної пенсії: з 1 липня - вона становитиме лише 1712 гривень. Тобто, на 406 гривень менше українського порогу виживання. Скільки ж треба для нормального життя реально – ТСН запитав у перехожих.

Скільки українцям треба для нормального життя: ТСН опитала перехожих

Football news:

Thomas Tuchel: If both legs were intact, you could have seen my 40-meter sprint
PSG saved Tuchel's pet: Choupo-moting got everyone for free, managed not to score from a centimetre, and now pulled Paris to the semi-finals of the Champions League
Gian Piero Gasperini: The worst part is that we were so close. I can only thank the guys
Neymar was the player of the match Atalanta-PSG. He gave an assist
ПС PSG suffered through the entire quarter-final and turned it over in 149 seconds. Lifted the Italian curse and went so far in the Champions League for the first time in 25 years
ПС PSG's pain was transformed into happiness: in three minutes, the suffering stars turned into celebrating kings
The club from Italy won't win the Champions League for the 10th year in a row. This is an anti-record